Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
EKO worki na odchody TOBY'S CHOICE - zielone - 8 pak POOP BAGS  8x15 szt. Zobacz większe

EKO worki na odchody TOBY'S CHOICE - zielone - 8 pak POOP BAGS 8x15 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 34 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 34 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,70 zł.


34,00 zł

0,28 zł za 1 szt

Woreczki na psie odchody stają się coraz bardziej popularne, zwłaszcza wśród świadomych właścicieli czworonogów, którzy zdają sobie sprawę, że poza niezbyt eleganckim zachowaniem, pozostawienie psiej „niespodzianki” na trawniku czy chodniku mogą stanowić źródło pasożytów i bakterii, jak tasiemiec, czy niebezpieczna salmonella.

Więcej szczegółów

Ten produkt jest niedostępny

Toby’s Choice jest firmą specjalizującą się w produkcji akcesoriów dla zwierząt domowych, a w swoim portfolio mają m.in. zabawki, gryzaki, a także wspomniane worki, do których można śmiało sprzątnąć to, co nasz psiak zostawi po sobie, gdy układ pokarmowy skończy proces trawienia, a więc psią kupę. Dostępne są dwa warianty, jednak tym razem szczególną uwagę polecamy zwrócić na wariant ekologiczny. 

Dużym problemem, z jakim boryka się XXI-wieczne środowisko, to odpady przemysłowe, w tym rozkładające się setkami, a nawet tysiącami lat sztuczne komponenty, jak plastik. Woreczki foliowe również zaliczają się do grupy odpadów, z którymi Matka Natura nie radzi sobie szybko. Woreczki ekologiczne firmy Toby’s Choice charakteryzują się bardzo krótkim czasem rozkładu, wynoszącym zaledwie 24 miesiące, co w porównaniu z syntetycznymi odpowiednikami jest wynikiem wręcz rewelacyjnym. Papierowe opakowanie, w którym mieści się aż 120 sztuk, również jest przyjazne środowisku.

Zakupem Poop Bags woreczki na odchody w naszym sklepie online można zapewnić sobie zapas worków na psie odchody nawet na 3 miesiące, ale przede wszystkim pokazać, że troska o otoczenie, zarówno lokalne trawniki i skwery, jak i miejsca, do których ostatecznie odpady trafią, nie jest nam obojętne.

 

  • Ekologiczne - ulegają degradacji w ciągu 24 miesięcy
  • Wymiary worka: 22 cm x 32 cm
  • Opakowanie zawiera 120 worków (8 rolek po 15 worków).
  • Pasują do większości dyspenserów.

Napisz opinię