Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Pomarańczowy płyn do czyszczenia - silnie skoncentrowany - Sodasan 500 ml Zobacz większe

Pomarańczowy płyn do czyszczenia - silnie skoncentrowany - Sodasan 500 ml

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


21,50 zł

Uniwersalny płyn do czyszczenia wszelkich powierzchni gładkich, nadających się do ścierania. Formuła łącząca właściwości olejku pomarańczowego z cukrowymi związkami powierzchniowo czynnymi, sprawia że  płyn posiada doskonałe właściwości czyszczące.

Więcej szczegółów

Skutecznie radzi sobie z silnymi, trwałymi i tłustymi zabrudzeniami, nadając czyszczonym powierzchnią świeży, pomarańczowy zapach, towarzyszący Tobie przez długi czas. Produkt silnie skoncentrowany, pozbawiony barwników i konserwantów. Bardzo wydajny w zastosowaniu.

Składniki: > 30% niejonowe środki powierzchniowo czynne (cukrowe), woda, 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne (siarczan alkoholu kokosowego), < 5% olejek pomarańczowy (zawiera D-limonen Linalool), alkohol (etanol), citrate, carmel. Zawiera limonen. Może wywołać reakcję alergiczną.
Sposób użycia: 3ml na 10 litrów wody. 500 ml daje 1650 litrów płynu do czyszczenia.
Uwaga: Może powodować reakcje alergiczne z uwagi na zawartość olejku eterycznego. Chronić przed dziećmi! W silnym stężeniu może być szkodliwy dla organizmów wodnych. Unikać kontaktu ze skórą, przy stosowaniu należy używać rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast przemyć obfitą ilością chłodnej wody i zasięgnąć porady lekarza i pokazać etykietę.
Produkt Vegański

Oceń 
2020-06-15

Uniwersalny

Mój ulubieniec podczas sprzątania. Umyje wszystko - od podłóg, przez blaty aż po wannę. Bardzo ograniczam użycie środków czystości do minimum, więc cieszę się, że mam w domu jeden produkt do wszystkiego, który w dodatku tak pięknie pachnie:)

  Oceń 
  2020-06-15

  Uniwersalny

  Mój ulubieniec podczas sprzątania. Umyje wszystko - od podłóg, przez blaty aż po wannę. Bardzo ograniczam użycie środków czystości do minimum, więc cieszę się, że mam w domu jeden produkt do wszystkiego, który w dodatku tak pięknie pachnie:)

   Oceń 
   2018-10-06

   wydajny

   Bardzo wydajny. Myje nim głównie podłogę ale kiedyś przecierałam blaty i też się sprawdził. Lubię go bo wystarczy dolać odrobinkę do wiadra i mogę umyć bez problemu całe mieszkanie.

    Oceń 
    2018-01-30

    Bardzo, bardzo wydajny

    Płyn tak się dobrze pieni, że trzeba uważać z jego ilością. Zdał egzamin podczas sprzątania mieszkania po remoncie. Wyczyścił wszystko. Stosuje go do drewnianej podłogi, blatów, mebli, armatury. Doczyszcza wszystko. Pozostawia przyjemny zapach pomarańczy, nie jest to zapach sztuczny i uciążliwy.

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     30 innych produktów w tej samej kategorii: