Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Ekologiczny płyn na bazie octu - Sodasan 1 l. Zobacz większe

Ekologiczny płyn na bazie octu - Sodasan 1 l.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


22,00 zł

Ekologiczny płyn na bazie octu przeznaczony jest do intensywnego czyszczenia kuchni i łazienki. Usuwa nieprzyjemne zapachy np. w lodówce, piekarniku, mikrofalówce, itp. Usuwa plamy z kamienia i wody, resztki mydła z armatury i kafelków.

Więcej szczegółów

Zastosowanie:

Po za powierzchniami wrażliwymi na działanie kwasu, takie jak np. marmur, środek można stosować do wszystkich nadających się do ścierania powierzchni.
Dawkowanie:

100ml na 10l wody. W przypadku silnego zabrudzenia nałożyć niewielką ilość środka bezpośrednio na ściereczkę - pamiętaj o dokładnym spłukiwaniu czyszczonych powierzchni.
Skład: >30% woda; 15-30% ekologiczny ocet, <5% tenzydy cukrowe (niejonowe substancje powierzchniowo czynne), Cytrynian. Tenzydy (substancje powierzchniowo czynne) są pochodzenia roślinnego.
Ostrzeżenie! Produkt należy trzymać poza zasięgiem dzieci. W przypadku zetknięcia ze śluzówkami lub oczami natychmiast przemyć obfitą ilością chłodnej wody i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku połknięcia natychmiast zasięgnąć porady lekarza, pokazując opakowanie.

Produkt wegański. Certyfikat ECOCERT.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: