Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Eko szczoteczka do czyszczenia naczyń lub innych kuchennych zabrudzeń - EcoForce 1 szt. Zobacz większe

Eko szczoteczka do czyszczenia naczyń lub innych kuchennych zabrudzeń - EcoForce 1 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


15,00 zł

Szczotka ta idealnie nadaje się do czyszczenia lżejszych i trudnych zabrudzeń np. powstałych po pieczeniu oraz do szorowania naczyń. Owalnie wyprofilowana szczecinka zaopatrzona jest w długie włosie, które bez trudu wchodzi w każdą szparę czyszczonej powierzchni.

Więcej szczegółów

Ten produkt jest niedostępny

Szczecinka wyprodukowana jest w 70% z materiałów pozyskiwanych z recyclingu a rękojeść to 89% materiału z recyclingu. Po zużyciu łatwo można wymienić głowicę na nową.

Wszystkie akcesoria kuchenne marki ECO FORCE zostały wyprodukowane z troską o środowisko naturalne i wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyclingu.

ECO FORCE to marka dla ludzi, którzy chcą żyć w zgodzie z dewizą „eco friendly”, i dla których ochrona środowiska ma bardzo duże znaczenie. W większości ponad 90 % tworzywa, z których wytworzone są produkty ECO FORCE pozyskiwane jest z recyclingu.

Z tego też powodu akcesoria ECO FORCE są nie tylko innowacyjne ale też świetnie wyglądają i po prostu działają. Zostały zaprojektowane tak by były trwałe i niezawodne - po prostu siła w naturze.

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: