Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Tampony higieniczne z aplikatorem Regular 16szt. Organyc Zobacz większe

Tampony higieniczne z aplikatorem Regular 16szt. Organyc

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


20,50 zł

100% ekologiczna bawełna, biodegradowalne, pakowane pojedynczo – intensywnie chłonne 6-9 g.

Więcej szczegółów

Uwaga: Ostatnie sztuki

Skład:

100% włókna/włóknina bawełny z upraw ekologicznie kontrolowanych, sznurek z bawełny z upraw ekologicznie kontrolowanych, indywidualne opakowanie.Opis produktu:

100% ekologiczna bawełna, biodegradowalne, pakowane pojedynczo – intensywnie chłonne 6-9g.

Tampony z aplikatorem Organ(y)c są wygodne, higieniczne i skuteczne przy ochronie sanitarno-higienicznej, łatwe w aplikacji i wygodne. Przeznaczone są dla kobiet które nie chcą używać i mieć kontaktu z syntetycznymi – plastikowymi komponentami, chcą czuć naturalną świeżość, bezpieczeństwo i czystość. Naturalne włókna bawełny są przyjazne dla skóry, mają właściwości oddychające oraz neutralne pH. Nasze produkty są wykonane w 100% z niebielonej chlorem bawełny, całkowicie wolnej od substancji syntetycznych i petrochemicznych poprawiających chłonność. Tampony są wolne od GMO oraz biodegradowalne. Hypoalergiczne, idealne dla kobiet o skórze wrażliwej oraz delikatnej - skłonnej do podrażnień. 

Dodatkowe informacje:

Ważne: stosowanie tamponów może wywołać Zespół Wstrząsu Toksycznego (TSS) bardzo rzadką chorobę dotykającą kobiet stosujących tampony, jej przebieg może być niezwykle ciężki. Zapoznaj się z ulotką umieszczoną w opakowaniu i postępuj zgodnie z jej wskazaniami. Zawsze dobiera minimalną chłonność tamponu aby kontrolować przepływ menstruacyjny. Zmieniaj tampony co 4-8 godzin, zawsze dobieraj niższą absorbcję do intensywności krwawienia.

Produkt certyfikowany przez GOTS (Global Organic Textile Standard), ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale) oraz Soil Association. 

Wyprodukowane we Włoszech przez Corman

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: