Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Tampony higieniczne z aplikatorem Super 14 szt. Organyc Zobacz większe

Tampony higieniczne z aplikatorem Super 14 szt. Organyc

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


20,50 zł

100% ekologiczna bawełna, biodegradowalne, pakowane pojedynczo – intensywnie chłonne 9-12g.

Więcej szczegółów

Ten produkt jest niedostępny

Skład: 100% włókna/włóknina bawełny z upraw ekologicznie kontrolowanych, sznurek z bawełny z upraw ekologicznie kontrolowanych, indywidualne opakowanie.

Opis produktu:

100% ekologiczna bawełna, biodegradowalne, pakowane pojedynczo – intensywnie chłonne 9-12g.

Tampony z aplikatorem Organ(y)c są wygodne, higieniczne i skuteczne przy ochronie sanitarno-higienicznej, łatwe w aplikacji i wygodne. Przeznaczone są dla kobiet które nie chcą używać i mieć kontaktu z syntetycznymi – plastikowymi komponentami, chcą czuć naturalną świeżość, bezpieczeństwo i czystość. Naturalne włókna bawełny są przyjazne dla skóry, mają właściwości oddychające oraz neutralne pH. Nasze produkty są wykonane w 100% z niebielonej chlorem bawełny, całkowicie wolnej od substancji syntetycznych i petrochemicznych poprawiających chłonność. Tampony są wolne od GMO oraz biodegradowalne. Hypoalergiczne, idealne dla kobiet o skórze wrażliwej oraz delikatnej - skłonnej do podrażnień. 

Dodatkowe informacje:

Ważne: stosowanie tamponów może wywołać Zespół Wstrząsu Toksycznego (TSS) bardzo rzadką chorobę dotykającą kobiet stosujących tampony, jej przebieg może być niezwykle ciężki. Zapoznaj się z ulotką umieszczoną w opakowaniu i postępuj zgodnie z jej wskazaniami. Zawsze dobiera minimalną chłonność tamponu aby kontrolować przepływ menstruacyjny. Zmieniaj tampony co 4-8 godzin, zawsze dobieraj niższą absorbcję do intensywności krwawienia.

Produkt certyfikowany przez GOTS (Global Organic Textile Standard), ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale) oraz Soil Association. 

Wyprodukowane we Włoszech przez Corman

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: