Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Ziołowy płyn do mycia szyb - Herbi Clean 500 ml Zobacz większe

Ziołowy płyn do mycia szyb - Herbi Clean 500 ml

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,85 zł.


17,90 zł

Ziołowy płyn myjący szyby z ekstraktem z żołędzi. Wydajny płyn przeznaczony do mycia szyb i luster. Nie pozostawia smug.

Więcej szczegółów

Uwaga: Ostatnie sztuki

Właściwości:

  • zero smug
  • wydajny
  • skuteczny

Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć, może występować zmętnienie pochodzące od naturalnych ekstraktów. Rozpylić płyn na mytą powierzchnię, myć przy pomocy gąbki lub miękkiej szmatki. Wytrzeć do sucha.

Do produktów Herbi Clean dodaliśmy ekstrakt z żołędzi o różnym stężeniu. Aby osiągnąć pełnię czyszczącej mocy do siły żołędzi dołożyliśmy również inne nowoczesne surowce pochodzenia naturalnego.

A co sprawia, że żołędzie mają tak wspaniałe naturalne właściwości? To taniny, których w żołędziach jest aż 7%! Taniny to garbniki roślinne pochodne fenoli. Rośliny ewolucyjnie wytworzyły te substancje po to, aby bronić się przed zwierzętami roślinożernymi. My z kolei potrafimy je wykorzystać do ochrony przed bakteriami, wirusami i wolnymi rodnikami.

Dla Herbi Clean wiedza na temat ziół jest priorytetem. Umiejętność unikalnego łączenia substancji aktywnych zawartych w roślinach jest czymś, co nas wyróżnia. Tę wiedzę czerpiemy zarówno z tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie, ale przede wszystkim z nauki, do której przywiązujemy dużą wagę, i do której mamy ogromy szacunek.

Właśnie z powodu tych wartości nasze produkty są skuteczne, a także bezpieczne. Są też ziołowe, takie naturalne, jak naturalny powinien być dom, każdy dom.

W produktach Herbi Clean nie znajdziecie: związków chloru, amoniaku, EDTA, etanoloaminy, triklosanu, fosforanów, glikolu etylenowego, SLS, składników pochodzenia zwierzęcego, PEG-ów. 

Skład: < 5% niejonowe związki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, linalool. Zawiera alkohol etylowy, skażony.

Opakowanie: 500 ml
Produkt Polski

Oceń 
2021-08-10

Genialny

Nie zostawia smug, pięknie pachnie. Polecam!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: