Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Ziołowy płyn do czyszczenia łazienki - Herbi Clean 500 ml Zobacz większe

Ziołowy płyn do czyszczenia łazienki - Herbi Clean 500 ml

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


19,90 zł

Ziołowy płyn czyszczący łazienkę z ekstraktem z żołędzi. Dzięki nowoczesnej formule znakomicie usuwa osady z mydła i kamień. Płyn odpowiedni do mycia i czyszczenia armatury łazienkowej oraz kabin prysznicowych.

Więcej szczegółów

Działanie potwierdzone badaniami:

  • Super Odkamieniacz
  • usuwa osady i kamień
  • skuteczny i wydajny

Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć, może występować zmętnienie pochodzące od naturalnych ekstraktów. Rozprowadzić preparat równomiernie na czyszczonej powierzchni. Odczekać kilkanaście sekund a następnie spłukać wodą.

Do produktów Herbi Clean dodaliśmy ekstrakt z żołędzi o różnym stężeniu. Aby osiągnąć pełnię czyszczącej mocy do siły żołędzi dołożyliśmy również inne nowoczesne surowce pochodzenia naturalnego.

A co sprawia, że żołędzie mają tak wspaniałe naturalne właściwości? To taniny, których w żołędziach jest aż 7%! Taniny to garbniki roślinne pochodne fenoli. Rośliny ewolucyjnie wytworzyły te substancje po to, aby bronić się przed zwierzętami roślinożernymi. My z kolei potrafimy je wykorzystać do ochrony przed bakteriami, wirusami i wolnymi rodnikami.

Dla Herbi Clean wiedza na temat ziół jest priorytetem. Umiejętność unikalnego łączenia substancji aktywnych zawartych w roślinach jest czymś, co nas wyróżnia. Tę wiedzę czerpiemy zarówno z tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie, ale przede wszystkim z nauki, do której przywiązujemy dużą wagę, i do której mamy ogromy szacunek.

Właśnie z powodu tych wartości nasze produkty są skuteczne, a także bezpieczne. Są też ziołowe, takie naturalne, jak naturalny powinien być dom, każdy dom.

W produktach Herbi Clean nie znajdziecie: związków chloru, amoniaku, EDTA, etanoloaminy, triklosanu, fosforanów, glikolu etylenowego, SLS, składników pochodzenia zwierzęcego, PEG-ów. 

Ostrzeżenia:
Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z Ośrodkiem zatruć/lekarzem.

Skład: < 5% niejonowe związki powierzchniowo czynne, < 5% amfoteryczne związki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, linalool. Zawiera kwas cytrynowy i kwas mlekowy.

Opakowanie: 500 ml
Produkt Polski

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: