Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Ziołowy płyn czyszczący meble - Herbi Clean 500 ml Zobacz większe

Ziołowy płyn czyszczący meble - Herbi Clean 500 ml

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,95 zł.


19,90 zł

3,98 zł za 100 ml

Ziołowy płyn do czyszczenia mebli (powierzchni) z ekstraktem z żołędzi jest przeznaczony do czyszczenia wszelkich powierzchni zmywalnych.

Więcej szczegółów

Super Odtłuszczanie.

Jest stworzony na bazie kombinacji specjalnie dobranych, biodegradowalnych i nowoczesnych środków powierzchniowo-czynnych. Posiada doskonałe właściwości myjące i nie pozostawia smug.

Właściwości płynu do czyszczenia mebli/powierzchni:

  • 96% składników pochodzenia naturalnego
  • Naturalnie z Podlasia
  • Super Błysk
  • Nie pozostawia smug
  • Nadaje się do wszystkich powierzchni zmywalnych

Innowacyjne produkty Herbi Clean – w tym płyn czyszczący meble – zawierają ekstrakt z żołędzi w różnych stężeniach, zależnie od roli jaką mają spełnić w naszym domu. Siłę tanin wspomagają również inne nowoczesne surowce pochodzenia naturalnego. Wszystkie środki czystości Herbi Clean bazują na naturalnych, ziołowych składnikach, są przyjazne dla wegan, a przede wszystkim są bardzo wydajne, skuteczne w działaniu i w pełni bezpieczne dla człowieka i jego otoczenia.

Produkt nie zawierają związków chloru, amoniaku, EDTA, etanoloaminy, triklosanu, fosforanów, glikolu etylenowego, SLS, składników pochodzenia zwierzęcego, ani PEG-ów.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć, może występować zmętnienie pochodzące od naturalnych ekstraktów. Rozpylić płyn na mytą powierzchnię, myc przy pomocy gąbki lub miękkiej szmatki. Wytrzeć do sucha.

Skład: <5% niejonowe związki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, linalool.

Opakowanie: 500 ml
Produkt Polski

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: