Brak produktów
Katalog
Vanilla Earl Grey - Ekologiczna herbata czarna o smaku bergamotki ze...
Winter Apple - Ekologiczna herbatka z cynamonem, dziką różą, hibiskusem,...
Ostatnio przeglądane
Yerba Mate green.
Mydło Alep 100% Olive jest wytworzone...
Naturalne kosmetyki dla mężczyzn, to specjalnie przygotowane formuły, które swoim działaniem i zapachem odpowiadać będą nawet najbardziej wybrednym mężczyznom. W ofercie naturalnych kosmetyków dla Panów znajdziecie między innymi preparaty do mycia ciała, twarzy i włosów; szeroką gamę kosmetyków do golenia, począwszy od pianek, przez kremy, kończąc na mydłach; preparaty po goleniu, takie jak łagodzące balsamy czy wody a także specjalnie wyselekcjonowane kosmetyki dla brodaczy, by używając specjalnych olejków czy pomad do układania mogli zadbać o swój zarost.
Naturalny dezodorant mineralny Arganove roll on Piżmo zawiera aż 99,7% składników naturalnych.
Koloidalna mączka owsiana w połączeniu z aktywnym kompleksem bio-serwatki tworzą maść, która skutecznie łagodzi podrażnioną skórę i może być stosowana przy atopowym zapaleniu skóry (neurodermitis) i towarzyszącemu jemu świądowi i wypryskom.
Szczotka do włosów/brody męska STARMANN - 100% włosie z dzika.
Dezodorant roll-on do skóry wrażliwej z tendencją do silnego pocenia się.
Krem z olejem arganowym Fairtrade z Maroka, olejem z pestek moreli Fairtrade z Pakistanu i oliwą z oliwek Fairtrade z Palestyny.
Naturalny olejek do brody Mr. Right doskonale sprawdzi się do codziennej pielęgnacji i modelowania każdego rodzaju zarostu. Wyraźnie zmiękcza, dodaje blasku, nawilża, zapobiega uszkodzeniom mechanicznym i rozdwajaniu się końcówek. Odżywia włosy, ogranicza ich łamliwość oraz skutecznie ułatwia rozczesywanie i modelowanie.
Naturalny olejek do brody Mr. Classic doskonale sprawdzi się do codziennej pielęgnacji i modelowania każdego rodzaju zarostu. Wyraźnie zmiękcza, dodaje blasku, zapobiega uszkodzeniom mechanicznym i rozdwajaniu się końcówek. Odżywia włosy, ogranicza ich łamliwość oraz skutecznie ułatwia rozczesywanie i modelowanie.
Gwiezdny Pył - żeby smród nie ciągnął się za Tobą latami.
Naturalny wegański żel do mycia ciała i rąk. MYJE WSZYSTKO
W ciemnej wersji, ale dla niezłych byków, nawet po najcięższym dniu wrócisz na arenę świeży, pachnący i gotowy do działania! To co, gotowy na bycze wyzwania?
Kawał z niego drania, ale takiego do kochania – kiedy idzie się wreszcie umyć, nie wywołuj wilka z łazienki!