Brak produktów
Katalog
Czarny czosnek powstaje ze świeżego czosnku na skutek fermentacji.
Ten pyszny i typowy włoski sos, jeden z naszych bestsellerów, jest...
Bezglutenowe rurki z kremem.
Bezglutenowe rurki z kremem.
Idealna przekąska w czasie podróży lub podczas intensywnego wysiłku.
Ekologiczny cukier trzcinowy z mieloną skórką z cytryny.
Doskonale nadaje się do wypieków z owocami oraz jako dodatek do słodkich dań.
Ekologiczne Herbatniki orkiszowe z gorzką czekoladą.
Galaretka bez cukru Celiko jest przeznaczona dla osób stosujących dietę niskocukrową, dbających o linię i używających słodzików zamiast cukru. Stosując ją samodzielnie możesz kształtować smak i kaloryczność swojego deseru. Opakowanie wystarcza na przygotowanie 4 porcji galaretki po ok. 130 g.
Zawartość opakowania przeznaczona jest do wypieku ciasta z 500 g mąki.
To idealna propozycja przekąski do porannej kawy. Świetne w podróży, pracy, a także w szkole.Zawiera substancje słodzące. Bez dodatku cuku. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Rurki kukurydziane z kremem.
Suplement diety Zdrowy Lizak UCZEŃ ACTIVE to nowy lizak stworzony z myślą o dzieciach w wieku szkolnym polecany do spożycia w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego.
Smaczne SEZAMki, wyłącznie z ekologicznych składników. Wspaniała przekąska w czasie podróży lub podczas intensywnego wysiłku, kiedy potrzebujesz zastrzyku energii.
Bezglutenowy torcik kakaowy – wilgotny i aromatyczny torcik o intensywnym smaku kakao, idealny na chwilę słodkiej przyjemności.
Wegański batonik z masłem orzechowym i żurawiną w polewie z ciemnej czekolady.
Bezglutenowe rurki z kremem.
Ekologiczny, gazowany, orzeźwiający, tradycyjny włoski napój Gazzosa.
Ekologiczny, gazowany, orzeźwiający napój z sokiem z pomarańczy.
Bezglutenowe rurki z kremem.
Suplement diety Zdrowy Lizak UCZEŃ FOCUS to nowy lizak stworzony z myślą o dzieciach w wieku szkolnym polecany do spożycia w okresie wzmożonego wysiłku umysłowego i potrzeby koncentracji.
Chrupiące płatki alg Nori z oliwą z oliwek.
Smaczne SEZAMki, wyłącznie z ekologicznych składników. Wspaniała przekąska w czasie podróży lub podczas intensywnego wysiłku, kiedy potrzebujesz zastrzyku energii.
Wegański batonik z masłem orzechowym w polewie z ciemnej czekolady.
Średniozmineralizowana woda źródlana. Jako woda chlorkowo-sodowa skutecznie nawadnia.
Budyń bezglutenowy instant.
Budyń bezglutenowy instant.
Ekologiczne herbatniki orkiszowe z mleczną czekoladą.
Średniozmineralizowana woda źródlana. Jako woda chlorkowo-sodowa skutecznie nawadnia.
Produkt bezglutenowy. Budyń można przygotować także przy użyciu różnych typów mleka (np. owczego, koziego) oraz napojów (np. sojowego, ryżowego). Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Ekologiczna, bezglutenowa i wegańska galaretka o smaku wiśniowym.
JAVA to naturalna woda mineralna alkaliczna, niegazowana średniozmineralizowana. Posiada unikalny w skali Europy zasadowy wskaźnik pH 9,2.Nazwa otworu: Humniska, położona we wsi Humniska, gmina Brzozów.Osad jest zjawiskiem naturalnym. Opakowanie plastikowe.
Przyprawa do żurku i barszczu białego EKO.
Ekologiczny, orzeźwiający napój gazowany z sokiem z mandarynek.
Kaucja 50 GR Naturalna woda mineralna, naturalnie nasycona dwutlenkiem węgla. Woda wysokozmineralizowana.
Ekologiczny kisiel z bananami.
Oto chrupiąca rozkosz, która łączy delikatne warstwy wafelka z aksamitnym kremem z orzeszków ziemnych. Oblany polewą słony karmel, stanowi idealną przekąskę do kawy, szkoły lub biura, oferując chwilę zapomnienia.
Oto chrupiąca rozkosz, która łączy delikatne warstwy wafelka z aksamitnym, intensywnie kokosowym kremem. Oblany polewą migdałową, stanowi idealną przekąskę do kawy, szkoły lub biura, oferując chwilę zapomnienia.
Ekologiczna, bezglutenowa i wegańska galaretka o smaku cytrynowym.
Smaczne SEZAMKI, wyłącznie z ekologicznych składników. Wspaniała przekąska w czasie podróży lub podczas intensywnego wysiłku, kiedy potrzebujesz zastrzyku energii.
Ekologiczny kisiel kurkuma z dynią z dodatkiem naturalnych soków i w 100 % z naturalnych składników. Pyszna przekąska do szybkiego i łatwego przygotowania w kubku.
Wyprzedaż. Koniec sezonu. Przekreślona cena jest jednocześnie najniższą z ostatnich 30 dni. 46 g: 24 torebki
Ekologiczny cukier trzcinowy z dodatkiem wanilii Bourbon polecamy do ciast, ciasteczek i deserów.
Ekologiczna, bezglutenowa i wegańska galaretka o smaku pomarańczowym.
Ekologiczny kisiel żurawina z maliną z dodatkiem naturalnych soków i w 100% z naturalnych składników. Pyszna przekąska do szybkiego i łatwego przygotowania w kubku. Produkt nie zawiera glutenu.
Ekologiczny kisiel z owocami jagodowymi.
Kwas chlebowy naturalny bez konserwantów. Napój bezalkoholowy. Pić schłodzony. Produkt pasteryzowany.
Budyń o smaku malinowym w proszku z dodatkiem liofilizowanych malin. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Bezglutenowe rurki z kremem.
Średniozmineralizowana woda źródlana. Jako woda chlorkowo-sodowa skutecznie nawadnia.
Kompas to baton lubiący podróżować. Zabierzcie go ze sobą do plecaka, a on zapewni Wam zapas dobrej energii.
Ekologiczna, bezglutenowa i wegańska galaretka o smaku truskawkowym.
Ekologiczny bezglutenowy kisiel o smaku truskawkowym.
Ekologiczny kisiel dzikie owoce lasu z dodatkiem naturalnych soków i w 100% z naturalnych składników. Pyszna przekąska do szybkiego i łatwego przygotowania w kubku. Produkt nie zawiera glutenu.
Ekologiczny kisiel mniszek z pomarańczą, z dodatkiem naturalnych soków i w 100 % z naturalnych składników. Pyszna przekąska do szybkiego i łatwego przygotowania w kubku.
Zawartość opakowania przeznaczona jest do wypieku ciasta z 500 g mąki.
Połączenie ekologicznego cukru trzcinowego z wanilią Bourbon. Polecamy do ciast, ciasteczek i deserów.
KAUCJA 50 gr Naturalnie orzeźwiająca woda kokosowa ma słodki, kokosowy smak z dodatkiem soku NFC z mango.
Niegazowany i orzeźwiający napój. Jego receptura została tak opracowana, aby zachować równowagę między słodkim, a kwaśnym smakiem. Idealny do posiłków. Produkt pasteryzowany.
Produkt pasteryzowany. Sok NFC - nie z koncentratu.