Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies

Producenci

FACEBOOK

Nowe produkty

FlowerTint to inspirowane naturą, trwałe farby do koloryzacji włosów.

Naturalne farby do koloryzacji doskonale kryją siwe włosy, zapewniają długotrwały efekt, nie podrażniają. Ponadto nie zawierają amoniaku, parafenylenodiaminy i rezorcyny. Dzięki temu koloryzacja włosów jest bezpieczna i nie niszczy struktury włosa.

Formuła farb do koloryzacji włosów bez amoniaku jest niezwykle delikatna, a kolor promienny i pełen refleksów. Naturalne farby do włosów FlowerTint to AŻ 86% naturalnych składników zanurzonych w kremowym aksamicie. 

Łatwa aplikacja:

Farby do farbowania włosów FlowerTint przeznaczone są do użytku domowego. Są wygodne i łatwe w użyciu. Dzięki niekapiącej formule i specjalnie zaprojektowanej butelce każdy z łatwością poradzi sobie z ich aplikacją. Nie będą potrzebne już żadne dodatkowe naczynia i akcesoria.

CHWILA dla Ciebie

Trwała farba do koloryzacji FlowerTint to coś więcej niż farbowanie włosów. To CHWILA dla każdej zabieganej Kobiety, z mnóstwem spraw i obowiązków. Po nałożeniu farby przychodzi czas na 30 minut dla Siebie. Można w tym czasie zamknąć oczy, poczuć zapach kwiatów, połączyć się z energią natury. Można też posłuchać ulubionej muzyki lub poczytać książkę. Każda z Nas najlepiej będzie wiedziała jak wykorzystać ten czas lub może skorzystać z propozycji przygotowanych przez markę- wystarczy tylko zeskanować kod QR z opakowania.

Niech farbowanie włosów z naturalną farbą FlowerTint stanie się czasem przyjemności, co prowadzi do odkrycia nowych doznań podczas koloryzacji.

Wyświetla 1 - 25 z 25 przedmiotów