Możesz uczynić dania z woka wyjątkowo smacznymi dzięki temu słodkiemu...
Skuteczny środek czyszczący o orzeźwiającym miętowym aromacie. Doskonale...
Fermentowany napój bezalkoholowy z wodą kokosową i mango i brzoskwinią, gazowany.
Fermentowany napój bezalkoholowy z wodą kokosową, yuzu i limonką, gazowany.
KAUCJA 50 GR Forever Young Kombucha to fermentowany napój na bazie herbaty, stworzony przy użyciu żywych kultur bakterii i naturalnych składników.
Przenieś się na słoneczne karaibskie plaże dzięki naszemu klasycznemu Mojito.
Prager's Kombucha to zdrowy i funkcjonalny napój gazowany na bazie herbaty zielonej, powstały w procesie fermentacji. Zawiera kultury bakterii probiotycznych.
Masz dość sztucznych, kolorowych napojów sportowych pełnych konserwantów? Postaw na Energy drink – fuzję czystej wody z młodego kokosa i pełnych witamin owoców. To nie jest zwykły sok. To płynne złoto dla Twoich mięśni, stworzone, by nawadniać, regenerować i dodawać energii prosto z natury!
Napój bezalkoholowy, pasteryzowany. Doskonale gasi pragnienie i orzeźwia. Barwa ciemno-słomkowa, smak lekko kwaśny. Zapach charakterystyczny do zastosowanych składników.
Niegazowany i orzeźwiający napój. Łączy unikalny aromat kwiatu czarnego bzu z delikatnie cierpkim sokiem z cytryny. Idealny do posiłków. Produkt pasteryzowany.
Wyciąg ze świeżego ziela pokrzywy. Produkt pasteryzowany. Występujący osad jest zjawiskiem naturalnym. Przed spożyciem wstrząsnąć. Partie mogą się nieznacznie od siebie różnić pod względem koloru, smaku oraz zapachu, co nie stanowi wady jakościowej.
Sok ten uzyskuje się poprzez bezpośrednie tłoczenie soku z marchwi i jabłek oraz pasteryzację.
Ekologiczny nektar z czerwonych winogron. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Produkt pasteryzowany.
Ekologiczny nektar morelowy, nie z koncentratu. Zawartość owoców minimum 40 %. Produkt pasteryzowany.
Sok z kiszonego buraka powstaje w wyniku naturalnego procesu kiszenia. Produkt pasteryzowany. Wytrącanie się osadu jest naturalnym procesem i nie stanowi wady. Przed spożyciem wstrząsnąć.
Sok bezpośrednio tłoczony z owoców pomarańczy a nie z soku zagęszczonego (koncentratu). Produkt pasteryzowany.
Sok bezpośrednio tłoczony z owoców grejpfruta a nie z soku zagęszczonego (koncentratu). Produkt pasteryzowany.
Produkt pasteryzowany. Sok NFC - nie z koncentratu.
Wysoka zawartość kofeiny; nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią (30 mg/100 ml). Produkt pasteryzowany.
Woda średniozmineralizowana napowietrzana, filtrowana, w procesie rozlewania niskonasycona dwutlenkiem węgla. Nazwa otworu: Humniska, położona we wsi Humniska, gmina Brzozów.Osad jest zjawiskiem naturalnym. Opakowanie szklane.
Organiczny sok z mieszanych koncentratów soków owocowych, pulpy z miazgi owocowej i koncentratu soku z marchwi zmieszanego z niegazowaną wodą.
Acerola jest naturalnym źródłem witaminy C.Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Zalecana porcja produktu do spożycia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 200 mlZrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.Przed spożyciem wstrząsnąć.
Napój OWSIANY wyprodukowany z wyselekcjonowanego czystego owsa, chronionego przed zanieczyszczeniem od innych zbóż. Systematyczna analiza jest wykonywana na każdej partii w celu zagwarantowania napoju bez glutenu. Bez laktozy. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Produkt UHT.Nie nadaje się dla niemowląt.
Zawartość laktozy <0,1 %. Produkt pasteryzowany, UHT.
Smak soku zależy od odmiany owoców. Mętność i osad to zjawisko naturalne (naturalna pozostałość drobnych cząstek miąższu). Zawiera naturalnie występujące cukry.Przed użyciem wstrząsnąć
* Posiada wodorowęglany HCO3 – doskonały czynnik dla sportowców oraz poprawiający przyswajalność wapnia i magnezu.* Zasadowy odczyn pH 7,4-7,7 przeciwdziała zakwaszeniu.
KOMBUCHA FERMENTOWANA NA BUKU O SMAKU KWIATÓW CZARNEGO BZU
Tłocznia Soków Rembowscy dostarcza Państwu nieklarowany sok wyciśnięty ze świeżych pomarańczy. Dzięki technologii stosowanej do produkcji naszego soku, zachowuje on naturalny smak, zapach oraz aromat owocu pomarańczy. Produkt poddany pasteryzacji.
Krem kokosowy Rish oszczędza kłopot otwierania i obierania kokosa.
Ten napój może być kwalifikowany jako ”bezcukrowy”, ponieważ zawiera mniej niż 0,5g cukrów na 100ml lub 100g; oraz jako ”niesłodzony”, ponieważ żaden z użytych składników nie jest użyty ze względu na swoje właściwości słodzące. (zgodnie z regulacją KE nr. 1924/2006.). Nie zawiera GLUTENu i laktozy.
Ten napój może być kwalifikowany jako ”bezcukrowy”, ponieważ zawiera mniej niż 0,5g cukrów na 100ml lub 100g; oraz jako ”niesłodzony”, ponieważ żaden z użytych składników nie jest użyty ze względu na swoje właściwości słodzące. (zgodnie z regulacją KE nr. 1924/2006.). Nie zawiera GLUTENu i laktozy.
Sok z czerwonych winogron z dodatkiem żelaza. Żelazo to pierwiastek niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Bubble Bob Rich Peach o smaku brzoskwiniowym to napój, który łączy delikatność brzoskwini z dynamiczną świeżością.
Bezalkoholowy drink musujący.
Sok bezpośrednio tłoczony NFC (nie z koncentratu) z jabłek odmiany Antonówka.
Średniozmineralizowana woda źródlana. Jako woda chlorkowo-sodowa skutecznie nawadnia.
Świetna propozycja zarówno dla profesjonalnych baristów, jak i tych, którzy preferują spożywanie kawy w domowym zaciszu.
Syrop z przeznaczeniem do domowych i profesjonalnych barów. Idealny do sporządzania drinków, koktajli, napoi alkoholowych i bezalkoholowych, według standardów światowych i własnych oryginalnych kompozycji.
Sok bezpośrednio tłoczony NFC (nie z koncentratu) z owoców czarnej porzeczki.
Poczuj autentyczny klimat włoskiego lata, niezależnie od pory roku.
Masz dość sztucznych, kolorowych napojów sportowych pełnych konserwantów? Postaw na Sports Rehydration – fuzję czystej wody z młodego kokosa i pełnych witamin owoców.
Sok ten uzyskuje się poprzez bezpośrednie tłoczenie ogórków kwaszonych oraz pasteryzację.
Sok owocowy odtworzony z zagęszczonego soku owocowego. Produkt pasteryzowany.
Ekologiczny sok z czerwonych winogron. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Produkt pasteryzowany.
Sok bezpośredni, tłoczony (NFC). Produkt pasteryzowany.
Produkt pasteryzowany. Smak i konsystencja nieznacznie mogą się różnić w zależności od pory roku. Występujący osad tworzą naturalne składniki soku z brzozy.
Napój zawiera naturalną kofeinę, dlatego jest świetną alternatywą dla kawy a zawarte w matchy związki (m. in. L-teanina) uspokajają zmysły, poprawiają nastrój i zwiększają koncentrację.
Ekologiczny, tłoczony sok jabłkowy. Sok jest nieklarowany, bez dodatku cukru, poddany pasteryzacji.
Jest to produkt w 100 % roślinny. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Produkt UHT. Naturalnie wolne od białek MLEKA i laktozy. Niska zawartość tłuszczu. Niska zawartość kwasów tłuszczowych nasyconych. Wstrząsnąć przed spożyciem. Nie nadaje się dla niemowląt.
Jest to produkt w 100 % roślinny, nie zawiera laktozy. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT.
Piwo bezalkoholowe, bezglutenowe. Alkohol <0,5% obj.
Delikatna kombucha fermentowana z płatkami dębu to prawdziwie królewski smak. Idealna do świętowania dla wszystkich pokoleń, od najmłodszego do najstarszego.
Bez dodatku cukru. Produkt w 100 % roślinny. Odpowiedni dla wegan. Doskonale nadaje się do gotowania i pieczenia. Produkt UHT.
Zawartość tłuszczu w MLEKU 1,5 %. Produkt homogenizowany.
Nie zawiera cukrów. Produkt UHT. Wstrząsnąć przed spożyciem. Produkt nie nadaje się do ubijania. Może być stosowany na zimno lub na gorąco. Wysoka zawartość tłuszczów nienasyconych.
Zrodzona z pasji do naturalnych fermentów, zbliża klasyczną kombuchę do świata win naturalnych, tworząc wyrafinowane i złożone doznania smakowe.