Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Konjac - naturalna ściereczka do twarzy - PuroBIO Zobacz większe

Konjac - naturalna ściereczka do twarzy - PuroBIO

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


49,50 zł

ŚCIERECZKA DO TWARZY KONJAC wykonana z korzenia Amorphophallus Konjac w Polsce zwanego Dziwidem, jest rośliną wieloletnią, pochodzącą z Chin i Azji południowo-wschodniej. Rośnie na dużych wysokościach, w niezanieczyszczonym środowisku górskim.

Więcej szczegółów

Nasze ściereczki są całkowicie naturalne, wykonane z korzenia KONJAC, odznaczają się niezwykłą delikatnością. Nadają się do codziennej pielęgnacji każdego typu cery, nawet tej najbardziej delikatnej.

100% NATURALNE
100% BIODEGRADOWALNE
100% WOLNE OD BARWNIKÓW I DODATKÓW CHEMICZNYCH

Nasze ściereczeki KONJAC zapewniają dokładne głębokie oczyszczenie, eliminują zanieczyszczenia, usuwają martwe komórki naskórka, pomagają w usuwaniu maseczek z twarzy.

Skład: czyste włókno korzeniowe konjac, woda


PuroBIO jako kosmetyk wegański - Zasady certyfikacji i wymagania jej dotyczące zostały opracowane pod nadzorem Włoskiego Naukowego i Etycznego Komitetu Stowarzyszenia non-profit Vegan. Zespół "Vegan Ok" przed udzieleniem swojej certyfikacji dokonuje specjalistycznej oceny produktów pod kątem składu a także etyki pozyskania surowców. Uzyskując certyfikat Vegan Ok gwarantujemy że zwracamy szczególną uwagę na to aby przy naszej działalności nie ucierpiała żadna istota żyjąca na naszej planecie.

Napisz opinię