Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Konjac - naturalna ściereczka do twarzy - PuroBIO Zobacz większe

Konjac - naturalna ściereczka do twarzy - PuroBIO

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 49 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 49 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,45 zł.


49,50 zł

ŚCIERECZKA DO TWARZY KONJAC wykonana z korzenia Amorphophallus Konjac w Polsce zwanego Dziwidem, jest rośliną wieloletnią, pochodzącą z Chin i Azji południowo-wschodniej. Rośnie na dużych wysokościach, w niezanieczyszczonym środowisku górskim.

Więcej szczegółów

Uwaga: Ostatnie sztuki

Nasze ściereczki są całkowicie naturalne, wykonane z korzenia KONJAC, odznaczają się niezwykłą delikatnością. Nadają się do codziennej pielęgnacji każdego typu cery, nawet tej najbardziej delikatnej.

100% NATURALNE
100% BIODEGRADOWALNE
100% WOLNE OD BARWNIKÓW I DODATKÓW CHEMICZNYCH

Nasze ściereczeki KONJAC zapewniają dokładne głębokie oczyszczenie, eliminują zanieczyszczenia, usuwają martwe komórki naskórka, pomagają w usuwaniu maseczek z twarzy.

Skład: czyste włókno korzeniowe konjac, woda


PuroBIO jako kosmetyk wegański - Zasady certyfikacji i wymagania jej dotyczące zostały opracowane pod nadzorem Włoskiego Naukowego i Etycznego Komitetu Stowarzyszenia non-profit Vegan. Zespół "Vegan Ok" przed udzieleniem swojej certyfikacji dokonuje specjalistycznej oceny produktów pod kątem składu a także etyki pozyskania surowców. Uzyskując certyfikat Vegan Ok gwarantujemy że zwracamy szczególną uwagę na to aby przy naszej działalności nie ucierpiała żadna istota żyjąca na naszej planecie.

Napisz opinię

27 innych produktów w tej samej kategorii: