Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Bambusowe patyczki kosmetyczne z bawełną dla dzieci i niemowląt- ZUZii 50 szt. Zobacz większe

Bambusowe patyczki kosmetyczne z bawełną dla dzieci i niemowląt- ZUZii 50 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


11,00 zł

Bambusowy patyczki kosmetyczne z bawełną dla dzieci i niemowląt 50 szt.

  • Produkt w naturalnym kolorze NIEWYBIELANY!
  • Przyjazny dla skóry
  • Antybakteryjny
  • Wolny od chloru
  • Całkowicie biodegradowalne opakowanie

Więcej szczegółów

Produkty całkowicie ekologiczne , hipoalergiczne - nie uczulają, są miękkie, przyjazne dla skóry. Produkty nie są w żaden sposób przetwarzane chemicznie.

Posiadamy certyfikaty FSC, FSC 100% Bamboo, Vegan ( V - Label ).

Każde gospodarstwo domowe używa papieru toaletowego i chusteczek higienicznych różnych marek. Jest jednak coś co je łączy, każdy z tych produktów wykonany jest z drewna.
Nasze niekończące się zapotrzebowanie, na ten jakże niezbędny do funkcjonowania produkt, jest jednak poważnym problemem środowiskowym.

W ZUZii rozpoczęliśmy badania, mające na celu znalezienie bardziej przyjaznego dla środowiska produktu. I znaleźliśmy go w niesamowitej roślinie jaką jest bambus!
Stworzyliśmy własną Markę ZUZii. Oferowane przez nas produkty wykonane są ze stu procentowej celulozy bambusowej.

Podobne produkty zyskują coraz większą popularność w Anglii, Niemczech, Szwajcarii, Norwegi, Dani, Szwecji, Holandii, Belgi i wielu innych krajach.
Produkt jest wytwarzany w Chinach, w kraju którym roślina ma idealne warunki do optymalnego wzrostu. Dzięki temu proces wprowadzenia na nasz rynek, jest znacznie przyjaźniejszy dla środowiska.

Wycinanie drzew bambusowych powoduje zdecydowanie mniejszą emisję dwutlenku węgla, niż wycinanie drzew dla celów przemysłowych w Polsce.
Jesteśmy pewni że Zuzii pasuje na nasz rynek, który staje się coraz bardziej świadomy ekologicznych zagrożeń dzisiejszych czasów.

Przez wielu ludzi bambus, został uznany za materiał przyszłości. Zgadzamy się z tym w 100%.

Ta niesamowita roślina na całym świecie stosowana jest do wytwarzania najróżniejszych produktów, tj. odzież czy też produkty gospodarstwa domowego.
Wykorzystywanie artykułów wykonanych z bambusu, jest idealnym sposobem na ulepszenie naszego ekosystemu.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu produkt, świetnej jakości, którego produkcja nie wywiera negatywnego wpływu na nasza przyszłość.

Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie. Rośnie on trzy razy szybciej, niż najszybciej rosnące drzewo. Niektóre odmiany mogą dziennie urosnąć do 1–2 metrów lub 18 metrów w ciągu 90 dni.

Jak wygląda babus? Bambus to trawa, roślina należące do rodziny wiechlinowatych (Poaceae). Stąd jego wygląd – postać trzciny, źdźbła, ze zdrewniałą łodygą.

W naturze spotkać je można na wszystkich kontynentach, poza Europą i Australią.

Rośnie na terenach nizinnych, ale też w górach, na wysokościach od 3000 do 4000 m n.p.m., np. w Himalajach i w Andach. Jego naturalny obszar występowania na północy, sięga do północnych regionów Japonii i Chin, natomiast na południu do Chile.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: