Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Nowy BIAŁA SZAŁWIA - pęczek 15 gram Zobacz większe

BIAŁA SZAŁWIA - pęczek 15g

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


16,00 zł

Biała Szałwia - Święte ziele Indian Nawajo - oczyszcza pomieszczenia i ludzi z negatywnej energii, chroni ich przed wampirami energetycznymi, oddala byty astralne, oddala rzucone przez kogoś czary i uroki. zabezpiecza ludzi i pomieszczenia podczas rytuałów magicznych: pomaga w uzdrawianiu ciała, umysłu i duszy.

Więcej szczegółów

Szałwia biała to roślina pochodząca z południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Posiada ona wysokie łodygi oraz białe liście, rośnie na suchych terenach gdzie jest mnóstwo światła słonecznego. Od wieków szałwia ta używana jest jako kadzidło w rozmaitych ceremoniach, skąd jej potoczna nazwa – szałwia ceremonialna.
Roślina posiada nie tylko walory zapachowe, lecz także uzdrawiające.

Rdzenni amerykanie leczyli szałwią kaszel, przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza.
Biała Szałwia lub Kalifornijska Szałwia ceremonialna zwana również Indiańską szałwią to wyjątkowa roślina aromatyczna.

Podpalona, tli się i wydziela niezwykle aromatyczny zapach. Biała szałwia posiada piękne białe liście, stąd jej nazwa. Od wieków stosowana przez Indian przy wszelkich ceremoniach, m.in. w szałasie potów, przy odganianiu złych mocy. Salvia apiana nadaje pomieszczeniom mistyczny aromat duchowych poszukiwań.

Pęczek ok. 15-20g

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: