Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Węgiel bambusowy aktywowany - Zuzii 4x75g Zobacz większe

Węgiel bambusowy aktywowany - Zuzii 4x75g

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 54 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 54 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,70 zł.


54,00 zł

Naturalny osuszacz powietrza wykonany z węgla bambusowego zapakowany w lniany woreczek. Węgiel bambusowy filtruje zapachy i działa antybakteryjnie. Właściwe użycie węgla bambusowego zapewnia w pomieszczeniach najbardziej komfortową wilgotność, zapobiega powstawaniu pleśni i namnażaniu się owadów.

Więcej szczegółów

Ten produkt jest niedostępny

Węgiel Bambusowy aktywowany. Pochłaniacz wilgoci i zapachów.

Od stuleci wykorzystywany jest  jako naturalny i bezpieczny sposób usuwania toksyn, substancji chemicznych i trucizn z organizmu i jego najbliższego otoczenia. Pozyskiwany w procesie karbonizacji (pirolizy) czyli: wielopoziomowego, powolnego, beztlenowego wypalania fragmentów roślinnych w bardzo wysokich temperaturach; węgiel bambusowy przyjmuje postać substancji niezwykle aktywnej na warunki środowiskowe, w jakich się znajduje. Jego niewyobrażalnie porowata struktura nabiera potężnej mocy adsorpcji – powierzchniowego przyciągania, a następnie – neutralizowania i stałego wiązania cząsteczek większości cieczy lub gazów z najbliższego otoczenia.

Znajduje również zastosowanie między innymi w:

  • Lodówkach - pochłania brzydkie zapachy
  • Do butów - pochłania brzydkie zapachy
  • Szafy - neutralizuje brzydkie zapachy i wilgoć
  • Samochód - pozostawiony zimą zapobiega powstawaniu szronu na szybach
  • Nowy dom - pochłania zapachy farb, klejów itp.

Stosowanie:
Raz w miesiącu wilgotne opakowanie wystawić na słońce na ok. 2 godziny. Po tym czasie węgiel jest ponownie gotowy do użytku. Zużyty wkład jest całkowicie biodegradowalny i może służyć jako nawóz. Opakowanie wystarcza na 2 lata.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: