Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Ekologiczne mydło do plam Galasowe w płynie - Sonett 1 litr Zobacz większe

Ekologiczne mydło do plam Galasowe w płynie - Sonett 1 litr

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 56 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 56 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,80 zł.


56,00 zł

Wysoce skuteczny płyn do usuwania i wywabiania plam, zarówno do plam powierzchniowych, jak i  przebarwień, wywołanych przez owoce, krew, tusz, trawę, tłuszcz itp.

Więcej szczegółów

Uwaga: Ostatnie sztuki

Wyłącznie do tkanin białych i tkanin o trwałych kolorach (przed użyciem sprawdź trwałość koloru w niewidocznym miejscu tkaniny). W 100% biodegradowalne.

Oliwa z oliwek I olej rzepakowy/słonecznikowy, a także olejek eteryczny Petit-Grain użyte w Mydle galasowym w płynie pochodzą w 100% z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Wysoce skuteczny płyn do usuwania plam powierzchniowych oraz przebarwień wywołanych przez owoce, krew, atrament, tusz długopisowy, trawę, tłuszcz, itp.

Odpowiednie do wszystkich tkanin białych i o trwałych kolorach, wytworzonych z naturalnych włókien oraz mieszanych.

Przed użyciem do tkanin kolorowych zaleca się wypróbowanie trwałości barwnika w niewidocznym miejscu tkaniny.

Produkt posiada certyfikaty ekologiczne EcoGarantie i EcoControl.
Produkty marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

bez barwników
bez syntetycznych środków konserwujących
bez syntetycznych środków zapachowych
bez składników petrochemicznych

Sposób użycia:
Do miejscowego usuwania plam: Nanieś nierozcieńczone Mydło galasowe w płynie bezpośrednio na plamę i pozostaw do zadziałania na około 10-15 minut, po czym wypierz w rękach lub w pralce.Do prania w pralce dla wzmocnienia skuteczności środka piorącego: Do prania w temperaturach od 30 do 60°C dodaj 20-30 ml Mydła galasowego na 4,5 kg  tkanin do prania głównego.

Skład: Mydło z oleju rzepakowego/słonecznikowego z certyfikowanych upraw ekologicznych 15–30%, mydło z oliwy z oliwek z certyfikowanych upraw ekologicznych 5–15%, cukrowy środek powierzchniowo czynny 5–15%, alkohol roślinny (etanol) 1–5%, proszek z żółci wołowej 1–5%, olejek ze skórki pomarańczowej <1%, cytrynian <1%, naturalny olejek eteryczny petit grain z pomarańczy gorzkiej z certyfikowanych upraw ekologicznych <1%, dodatki balsamiczne z certyfikowanych upraw ekologicznych/zbiorów roślin dziko rosnących<1%, woda wirowana do 100%. 

Skład produktu podany zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004 r. w sprawie detergentów: Aqua, potassium soap*, alkylpolyglucoside C8-14, alcohol, fel tauri siccum, potassium citrate, perfume* (fragrance), limonene, linalool*
* składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych

Objętość: 1 litr
Wyprodukowano w Niemczech

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: