Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Średnio twarda Z WĘGLEM AKTYWNYM bambusowa szczoteczka do zębów - NORDICS Zobacz większe

Średnio twarda Z WĘGLEM AKTYWNYM bambusowa szczoteczka do zębów - NORDICS

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,95 zł.


19,90 zł

Nasza zrównoważona i przyjazna dla środowiska bambusowa szczoteczka do zębów to niesamowity krok w kierunku stylu życia bez odpadów.

Więcej szczegółów

Ten produkt jest niedostępny

Wykonana jest ze specjalnego rodzaju szybko rosnącego bambusa – MOSO. Bambus MOSO jest ekologicznym bohaterem rodziny bambusów, ponieważ misie pandy go nie jedzą. Bambus rośnie niesamowicie szybko i nie powoduje wylesiania. Nasze szczoteczki do zębów posiadają również certyfikat wegański.
Rękojeść jest całkowicie biodegradowalna i można ją bezpiecznie kompostować. Włosie wykonane jest z najwyższej jakości nylonu i nie zawiera BPA. Włosie nasączone jest węglem drzewnym. Nasza mała główka jest polecana przez dentystów, ponieważ może dotrzeć do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej i usunąć płytkę nazębną.
Wierzymy, że każdy mały krok ma znaczenie dla osiągnięcia celu, jakim jest zrównoważony rozwój, dlatego nawet nasze opakowania są wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu pokonsumpcyjnego.

Napisz opinię

20 innych produktów w tej samej kategorii: