Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Cienkie wkładki higieniczne - 24 szt. Organyc Zobacz większe

Cienkie wkładki higieniczne - 24 szt. Organyc

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


21,50 zł

Wkładki Organ(y)c są wykonane ze 100% czystej bawełny z upraw ekologicznie kontrolowanych, niebielonej chlorem - rekomendowane dla kobiet z wrażliwą i delikatną skórą - zmniejszają ryzyko podrażnień i reakcji alergicznych.

Więcej szczegółów

Ten produkt jest niedostępny

Skład:

78% ekologiczna bawełna, 22% biodegradowalny bio-polimer.
Laminat oraz wkład chłonny -oddychający są wykonane z 100% ekologicznej bawełny. 

Opis produktu:

Wkładki Organ(y)c są wykonane ze 100% czystej bawełny z upraw ekologicznie kontrolowanych, niebielonej chlorem - rekomendowane dla kobiet z wrażliwą i delikatną skórą - zmniejszają ryzyko podrażnień i reakcji alergicznych. Skuteczność produktów Organ(y)c opiera się wyłącznie na wykorzystaniu właściwości bawełny. Nasze produkty są wolne od lateksu i plastiku, ropopochodnych substancji chłonnych czy zapachowych substancji aktywnych. Wkładki Organ(y)c zapewniają intensywną ochronę pozbawioną substancji potencjalnie szkodliwych dla zdrowia (bawełna posiada właściwości chłonące do 20 razy swej wagi). Bielenie bawełny odbywa się przez zastosowanie nadtlenku wodoru, który powstaje w naturze przez działanie wody na światło słoneczne i występuje naturalnie w deszczu. Wyjątkowe właściwości bawełny zapewniają naturalną miękkość, wyjątkową chłonność, neutralne pH, bezpieczeństwo oraz komfort. 

Dodatkowe informacje:

Uwaga: W przypadku utrzymania się podrażnienia lub nasilenie jego, należy przerwać stosowanie i zasięgnąć porady lekarza. Należy trzymać z dala od niemowląt, dzieci i zwierząt.

Produkt certyfikowany przez GOTS (Global Organic Textile Standard), ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale), SAAS (Social Accountability Accreditation Services).

Wyprodukowane we Włoszech.

Oceń 
2018-10-06

średnie

moje się nie rozwarstwiają, ale są chyba trochę za sztywne

  Oceń 
  2018-02-11

  Rozwarstwiają się

  Podpaski rozwarstwiają się po 5 minutach chodzenia. Nie polecam.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   30 innych produktów w tej samej kategorii: