Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Wyprz! Kubeczek menstruacyjny M - ciemny róż - Perfect Cup Zobacz większe

Kubeczek menstruacyjny M - róż - Perfect Cup

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 39 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,95 zł.


39,00 zł

-30,00 zł

69,00 zł

WYPRZEDAŻ

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 69 zł

Co to jest kubeczek menstruacyjny PerfectCup?
Kubeczek menstruacyjny to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu zapomnisz czym jest dyskomfort podczas okresu. Wykonany z doskonałej jakości silikonu medycznego, kubeczek zapewnia kobietom pełną ochronę w trakcie menstruacji i wygodę, której tak bardzo wtedy potrzebują.Więcej szczegółów

Kubeczek menstruacyjny to produkt wielokrotnego użytku, który jest elastyczny, zupełnie niewyczuwalny, w pełni bezpieczny dla naszego zdrowie i przyjazny dla środowiska. Jest doskonałą alternatywą dla podpasek i tamponów, ponieważ gwarantuje kobietom większy komfort użytkowania. Zwłaszcza, że jednorazowo może być używany nawet przez 12 godzin bez wyjmowania.

Dlaczego PerfectCup?

Chcemy żebyś pozostała aktywna! Niezależnie od tego jaki styl życia prowadzisz, z pewnością nie chcesz rezygnować ze swoich codziennych obowiązków i pasji, ze względu na okres. A dzięki kubeczkowi PerfectCup, możesz zapomnieć o menstruacji nawet na 12 godzin, w pełni korzystając z każdego dnia.
Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze! Dlatego kubeczki PerfectCup stworzono z bezpiecznego materiału, który został skrupulatnie przebadany. Możesz zatem bez obaw cieszyć się z komfortu jaki zapewniają.
Oszczędzasz i dbasz o środowisko! Za kubeczek menstruacyjny PerfectCup płacisz tylko raz, a może Ci on służyć co najmniej przez kilka lat. Koniec zatem z comiesięcznymi wydatkami na tampony i podpaski, które przecież dodatkowo zanieczyszczają środowisko.

Kubeczek PerfectCup jest:

Łatwy w użyciu - Korzystanie z PerfectCup jest bardzo proste. Wystarczy znaleźć swoją ulubioną technikę wkładania kubeczka, aby codzienne posługiwanie się nim, stało się dla Ciebie czymś zupełnie rutynowym.
Komfortowy - Po prawidłowym umieszczeniu kubeczka PerfectCup w pochwie, nie będziesz go w ogóle czuła. Ani kubeczek, ani okres nie będą Cię już w żaden sposób ograniczać.
Higieniczny - Kubeczek menstruacyjny PerfectCup myjemy po każdym opróżnieniu oraz dezynfekujemy po okresie. Dzięki temu, korzystanie z niego jest całkowicie higieniczne i bezpieczne dla naszego zdrowia.
Vegan Friendly - Chcemy dbać o zdrowie i komfort wszystkich kobiet, ale również o dobro zwierząt. Z tego powodu, podczas produkcji kubeczków menstruacyjnych PerfectCup, nie używamy żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego.
Zapewnia 12h ochronę - Kubeczki PerfectCup są bardziej pojemne od tamponów i podpasek. Dlatego, niezależnie od pory dnia czy nocy oraz Twojej aktywności, będą Cię doskonale chronić nawet do 12 godzin, bez konieczności ich opróżniania.

Jak aplikować?     Wybierz swój ulubiony sposób aplikacji

Prawidłowe umieszczanie kubeczka

Prawidłowe umieszczenie kubeczka

1 Złożenie typu punchdownZłożenie typu punchdown

Złożenie typu punchdown - przy pomocy kciuka lub palca wskazującego, wpychamy jedną z krawędzi kubeczka do jego środka, w stronę podstawy. Drugą dłonią ściskamy krawędzie, które nie zostały wepchnięte i delikatnie wysuwamy kciuk.

2 Złożenie typu C

Złożenie typu C - Aby krawędzie kubeczka menstruacyjnego przypominały kształtem literę C, ściskamy kubeczek w jego górnej części, a następnie składamy go wzdłuż na pół

3 Złożenie typu S

Złożenie typu S - Krawędzie kubeczka ściskamy ze sobą palcami obu dłoni. Następnie staramy się utworzyć z nich kształt litery S, popychając jedną część w górę, a drugą w dół i ściskając je razem.

Jaki rozmiar wybrać?

             Rozmiar S                                                          Rozmiar M

wymiary rozmiaru swymiary rozmiaru m
Tabela rozmiarów

Kubeczki menstruacyjne PerfectCup dostępne są w dwóch rozmiarach: S i M. Rozmiar kubeczka jaki powinnaś wybrać dla siebie, zależy przede wszystkim od Twojego wzrostu i budowy ciała. Istotne jest jednak również to czy masz już za sobą poród naturalny.

PerfectCup - Zdrowa Alternatywa

Kubeczki menstruacyjne PerfectCup gwarantują Ci pełen komfort, ale również maksimum bezpieczeństwa. Zostały wykonane z najwyższej jakości silikonu medycznego, który jest neutralny dla naturalnego środowiska pochwy i w żaden sposób go nie zaburza.
Jeśli zatem chcesz czuć się komfortowo i bezpiecznie podczas okresu, kubeczki PerfectCup będą najlepszym wyborem.

Certyfikat Silpuran

Opakowanie zawiera:
- Kubeczek PerfectCup
-
Bawełniany Woreczek
-
Książeczkę Instruktażową

Perfect Cup jest pierwszym Polskim kubeczkiem menstruacyjnym.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: