Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Nowy Vata Zestaw aromatyczny drzewo sandałowe i dzika róża - Song of India Zobacz większe

Vata Zestaw aromatyczny drzewo sandałowe i dzika róża - Song of India

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,95 zł.


19,00 zł

Zestaw aromatyczny dla dosza Vata Song of India – drzewo sandałowe i dzika róża.

Więcej szczegółów

Kadzidełka marki Song of India są całkowicie naturalne. Ziołowe kadzidełka wyprodukowane z pyłu sandałowego, korzeni, żywic, ziół i naturalnych olejków eterycznych. Idealnie sprawdzą się do otulenia przestrzeni domowej ciepłym i orientalnym zapachem. Energia Vata pochodzi od powietrza i przestrzeni. Osoby z doszą Vata cechuje energia ruchowa, dynamika, kreatywność. Vata zawsze jest w ruchu, charakteryzuje się też dużym entuzjazmem życiowym. Osobom z doszą Vata brakuje jednak odporności, potrzebują elementów rozgrzewających. Zestaw aromaterapeutyczny dla Vata opiera się na dwóch podstawowych zapachach: drzewa sandałowego i dzikiej róży. Ich kwiatowo-drzewny aromat jest niezwykle zmysłowy, wprowadza do otoczenia powiew orientu, a jednocześnie przywraca naturalną równowagę organizmu i pobudza życiową energię – prana.

Zestaw tworzą:

25 gramów ręcznie robionych kadzidełek 10 stożków ceramiczna podstawka pod kadzidełka stożkowe

Sposób użycia: Zapalić kadzidełko i po chwili zdmuchnąć ogień, tak aby tylko się tliło. Umieścić kadzidełko w przystosowanej do tego celu podstawce.

Środki ostrożności: Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Trzymać z dala od łatwopalnych przedmiotów. Nie zostawiać palącego się kadzidełka bez nadzoru!

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: