Brak produktów
Katalog
Ajurwedyjska herbata z karobem, wanilią, nutą karmelu. Ekspresowa 34,0...
Ajurwedyjska herbata z rooibosem, wanilią, trawą cytrynową. Ekspresowa...
Ekologiczny kisiel pigwowiec z pomarańczą, z dodatkiem naturalnych soków i w 100 % z naturalnych składników. Pyszna przekąska do szybkiego i łatwego przygotowania w kubku.
Ajurwedyjska herbata z koprem włoskim, kwiatem rumianku, korzeniem kozłka lekarskiego (waleriany) Herbata dla wszystkich chcących łagodnie zakończyć dzień Ekspresowa 30,6 g: 17 torebek (1,8 g)
Ekologiczne wafle kukurydziano - jaglane niesolone.
Budyń śmietankowy bezglutenowy BIO.
Cukierki z ksylitolu bezglutenowe - pomarańczowe.
Ekologiczne wafle z dodatkiem quinoa. Produkowane z wysokiej jakości ekologicznej kukurydzy w sposób gwarantujący zachowanie cennych właściwości pełnego ziarna. Bezglutenowe. Wafle są cienkie, bardzo chrupiące i mają charakterystyczny smak.
Smaczne SEZAMki, wyłącznie z ekologicznych składników. Wspaniała przekąska w czasie podróży lub podczas intensywnego wysiłku, kiedy potrzebujesz zastrzyku energii.
Wysoka zawartość kofeiny; nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią (20 mg/100 ml).
Chrupki z ekstrudowanej soczewicy lekko solone (bezglutenowe).
45,7 g: 24 torebki Kalendarz adwentowy - kolekcja ajurwedyjskich herbatek z ziół, przypraw korzennych i zielonych herbat
Bezglutenowe chrupki jaglane o smaku orzeszków ziemnych.
Ekologiczna, bezglutenowa i wegańska galaretka o smaku wiśniowym.
Naturalna guma do żucia o smaku mięty pieprzowej z ksylitolem. Zawiera substancję słodzącą.
Średniozmineralizowana woda źródlana. Jako woda chlorkowo-sodowa skutecznie nawadnia. Odpowiedni poziom sodu, potasu oraz chlorku zapewnia utrzymanie wewnętrznej równowagi wodno-elektrolitowej co jest ważne podczas wysiłku fizycznego.
Ekologiczny bezglutenowy kisiel o smaku wiśniowym.
Cynamonem można przyprawiać wszystkie potrawy słodzone, np. budynie, napoje mleczne, ciastka, czekoladę. Niewielką ilość cynamonu dodaje się do gulaszu, baraniny, wołowiny, gotowanej ryby, szynki. Przyprawiamy nim także poncze i różne napoje np. colę.
Ekologiczny kisiel pokrzywa z miętą z dodatkiem naturalnych soków i w 100% z naturalnych składników. Pyszna przekąska do szybkiego i łatwego przygotowania w kubku. Produkt nie zawiera glutenu.
Średniozmineralizowana woda źródlana. Jako woda chlorkowo-sodowa skutecznie nawadnia.
Poczuj idealny moment absolutnej błogości z tymi pralinami.
Pyszny miodowy marcepan w czekoladowej polewie. Łagodny miód wielokwiatowy w połączeniu z drobno zmielonymi migdałami nadaje wyjątkowy, aromatyczny smak.
Herbata gryczana Jinzhu to wyjątkowy napar, który przenosi w świat azjatyckiej tradycji i starożytnej mądrości medycyny chińskiej. Jest to herbata bezkofeinowa, idealna do picia o każdej porze dnia, bez obaw o pobudzenie czy problemy z zasypianiem.
Karmel i sól to idealny wybór dla każdego, kto nie może się zdecydować między słodkim a słonym smakiem.
Może być stosowana do zup, zapiekanek i innych dań.
Ekologiczny sos sałatkowy z czosnkiem niedźwiedzim.
Ekologiczny sos sałatkowy koperkowo - ziołowy.
Ekologiczny budyń orkiszowy z dodatkiem ekologicznych wiórków kokosowych, przygotowany w 100% z naturalnych składników bez dodatku sztucznych aromatów. Nie zawiera cukru.
Zawartość opakowania przeznaczona jest do wypieku ciasta z 500 g mąki.
Czubryca zielona to mieszanka przypraw, której głównym składnikiem jest cząber.
Ekologiczny kisiel z bananami.
Czekolada z orzechami laskowymi. Masa kakaowa min. 50 %. Żródło błonnika pokarmowego. Odpowiedni dla wegan. Bezglutenowy. Bez dodatku cukru.
Baton na bazie mąki migdałowej i bezcukrowej gorzkiej czekolady. Zawiera substancje słodzące. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Wysoka zawartość błonnika.
Żucie gumy z ksylitolem zwiększa odporność na próchnicę. Wykazano, że guma do żucia, bez cukru, słodzona 100 % ksylitolem redukuje płytkę nazębną. Żujemy gumę (maksymalnie 2-3 minuty)w celu pobudzenia wydzielania śliny i przetransportowania Streptococcus mutans z powierzchni zębów do śliny.
Produkt bezglutenowy. Budyń można przygotować także przy użyciu różnych typów mleka (np. owczego, koziego) oraz napojów (np. sojowego, ryżowego). Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Ekologiczne figi mogą stanowić doskonałą przekąskę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Świetnie nadają się do dosładzania dżemów owocowych. Polecamy jako dodatek do porannej owsianki, ciast, deserów. Na suszonych figach może występować biały nalot. Jest to zjawisko naturalne, związane z wytrącaniem się fruktozy, które nie wpływa na jakość produktu.
Naturalna guma do żucia o smaku cynamonowym z ksylitolem. Zawiera substancję słodzącą.
Ekologiczny pęczak JĘCZMIENNY powstaje z obłuszczonego i wypolerowanego ziarna jęczmienia. Stanowi doskonały dodatek do dań mięsnych i wegetariańskich. Polecamy także do zup, zapiekanek, do nadziewania gołąbków, czy gulaszy.
Używa się jej do sałatek i surówek oraz przyrządzania wielu potraw np. gulaszu i sosów.
Tymianek jest przydatnym dodatkiem do wieprzowiny, baraniny, kaczki lub gęsi. Stosuje się go również do produkcji likierów i syropów.
Przyprawa do rosołu z powodzeniem może zastąpić kostki rosołowe wzbogacając danie bulionowo-ziołowym aromatem.
Naturalna woda mineralna, naturalnie nasycona dwutlenkiem węgla. Woda wysokozmineralizowana.
Czekolada mleczna ze słonym karmelem Fair Trade.
Galaretka bez cukru Celiko jest przeznaczona dla osób stosujących dietę niskocukrową, dbających o linię i używających słodzików zamiast cukru. Stosując ją samodzielnie możesz kształtować smak i kaloryczność swojego deseru. Opakowanie wystarcza na przygotowanie 4 porcji galaretki po ok. 130 g.
Baton z mlecznej czekolady z nadzieniem nugatowym z kawałkami wafelków
Naturalny, orzeźwiający napój o świeżym, cytrynowym smaku. Nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników.
Ekologiczne łuski babki jajowatej są wartościowe z uwagi na bardzo wysoką zawartość błonnika.
Ekologiczna wegańska gorzka czekolada.
Baton Siciliana BIO pistacjowy z malinami 40 g - delikatny smak południa w jednej przekąsce.
Nasza autorska surowa czekolada to prawdziwa gratka dla miłośników czekolad!
Baton wysokoproteinowy o zawartości aż 22 % białka pochodzącego z ryżu brązowego.
Pyszna czekolada, która zachwyca bogatym, głębokim smakiem. Doskonała opcja na każdą okazję – czy to jako szybka przekąska, czy też jako mały upominek dla kogoś bliskiego.
Lody wodne 4 różne smaki. Opakowanie zawiera 10 porcji po 40 ml.
Ekologiczne ziarno słonecznika doskonałe jako samodzielna przekąska oraz jako wzbogacający smakowo dodatek do wypieków, deserów, musli i sałatek. Wyśmienicie smakuje uprażony na patelni.
Papryka ostra nadaje potrawom szczególnie pikantny smak. Dodaje się ją w niewielkich ilościach do gulaszu, mięs ryb, zup, potraw jarzynowych i sosów.
Curry stosuje się ją najczęściej do potraw mięsnych zwłaszcza drobiu, wieprzowiny i baraniny oraz warzyw, sosów i ryżu. Nadaje im pięknej barwy.
Produkt gotowy do spożycia po podgrzaniu.
Bezglutenowe chrupki jaglane o smaku serowo-cebulowym. Idealna zdrowa przekąska.
Ekologiczne PISTACJE prażone i solone należą do jednego z najbardziej odżywczych gatunków orzechów. Wyśmienite jako samodzielna przekąska.
Ekologiczna Chia zwana też szałwią hiszpańską może stanowić ciekawy dodatek do diety.