Brak produktów
Forever Young Kombucha to fermentowany napój na bazie herbaty, stworzony...
Forever Young Kombucha to fermentowany napój na bazie herbaty, stworzony...
Przekąski z mango Bob Snail.Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Mini Mufinki z nadzieniem malinowym.
Ekologiczne orzechy nerkowca w kawowej czekoladzie.
Przekąski z mango Bob Snail.Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.W opakowaniu znajdują się 3 przekąski.
Pyszny marcepan, wykonany wyłącznie z MIGDAŁÓW i miodu. Użyj, aby udoskonalić i udekorować swoje słodkie potrawy, ciasta i inne!
Mix krówek w 3 różnych smakach. Źródło naturalnego błonnika pokarmowego, fosforu, magnezu, potasu, wapnia i żelaza.
Czekolada mleczna bez dodatku cukru, słodzona maltitolem. Udekorowana liofilizowanymi owocami - żurawiną i bananem. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Chrupiące połączenie surowego ekologicznego migdała oraz organicznej, belgijskiej czekolady. Wysoka zawartość błonnika. Opakowanie zawiera 2 sugerowane porcje produktu.
Ekologiczne orzechy laskowe w surowej czekoladzie.
Wysoka zawartość: magnezu, wapnia, potasu, manganu, witaminy C. Źródło: miedzi, żelaza.
Wysoka zawartość: potas, mangan, witamina C. Źródło: magnez, miedź, żelazo.
Bezglutenowe rurki z kremem.
Tylko 4 składniki! Źródło błonnika pokarmowego. Masa kakaowa min. 71 %.
Bezglutenowe Croissants. Opracowane specjalnie dla osób nietolerujących glutenu. Opakowanie zawiera 4 sztuki.
Bezglutenowe ciasto cytrynowe. Receptura opracowana specjalnie dla osób z nietolerancją glutenu. Nie zawiera pszenicy i laktozy.
Bezglutenowe gofry. Receptura stworzona specjalnie dla osób z nietolerancją glutenu. Świetne na słodko i na wytrawnie.
Źródło naturalnego błonnika pokarmowego, bez cukru rafinowanego. Naturalnie słodzony agawą i daktylami. Nie zawiera tłuszczu pochodzenia zwierzęcego.
Owocowa przekąska z mango. Nie zawiera konserwantów i dodatku cukru. Produkt wegański, bezglutenowy, bez mleka i bez soi. Zawiera tylko naturalnie występujące cukry.
Czekolada gorzka 72% kakao. Kakao pochodzące w 100% z Dominikany. Nie zawiera glutenu. Odpowiednia dla osób na diecie wegańskiej.
Jabłkowo-dyniowe przekąski Bob Snail.Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.W opakowaniu znajdują się 3 przekąski.
Paluszki grissini z olejem słonecznikowym. Źródło błonnika pokarmowego.
Paluszki grissini z rozmarynem. Źródło błonnika pokarmowego.
Czekolada mleczna z mango bez dodatku cukru. Zawiera substancje słodzące. Produkt bezglutenowy.
Ekologiczna wegańska czekolada.
Wyjątkowe połączenie ekologicznej mąki orkiszowej z orzeźwiającą nutą cytryny i pikantnym imbirem.
Ekologiczna gorzka czekolada z ziarnami kawy.
BezGLUTENowy baton energetyczny z pomarańczą i ziarnami kakao pomaga w przywróceniu naturalnej równowagi organizmu, dodaje nie tylko energii, ale również jest źródłem naturalnych witamin, minerałów i błonnika
Powstałe z myślą o tych, którzy cenią naturalne składniki i autentyczny smak.
Belgijskie czekoladki Serca - bezglutenowe, bez dodatku cukrów.
Belgijskie czekoladki trufle z gorzką czekoladą Fair Trade, bezglutenowe.
Belgijskie czekoladki trufle z orzechami laskowymi, bez dodatku cukrów, bezglutenowe.
Lody wodne 4 różne smaki. Opakowanie zawiera 10 porcji po 40 ml.
Mini Mufinki z nadzieniem orzechowo - kakaowym.
Ekologiczne suszone banany oblane czekoladą z nieprażonych ziaren kakaowca, słodzone cukrem kokosowym.
Ekologiczna mleczna czekolada z orzechami laskowymi.
Ekologiczne jagody goji w surowej czekoladzie.
Suplement diety. Zawiera substancję słodzącą. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.Biotyna i selen pomagają zachować zdrowe włosy.
Kompozycja najwyższej jakości owoców i przypraw korzennych, pozwalająca na stworzenie wybornego, aromatycznego grzańca na bazie herbaty lub innego ulubionego, jesienno-zimowego napoju.
Ekologiczna przekąska na bazie daktyli. Zawiera cukry i substancję słodzącą.
Kruche ciastka czekoladowe z kawałkami czekolady. Zjednają sobie każdego miłośnika słodkości.
Czekolada mleczna 42% kakao. Kakao pochodzące w 100% z Kongo. Nie zawiera glutenu.
Czekolada gorzka 77% kakao. Kakao pochodzące w 100% z Peru. Nie zawiera glutenu. Odpowiednia dla osób na diecie wegańskiej.
Ekologiczna przekąska jogurtowa z truskawką i bananem. 40% jogurtu i 60% owoców. Nie wymaga przechowywania w lodówce.
Wytworzona tylko z naturalnych składników przekąska owocowa bez dodatku cukru, konserwantów i wzmacniaczy smaku.
Wytworzona tylko z naturalnych składników przekąska owocowa bez dodatku cukru, konserwantów i wzmacniaczy smaku.
Tabliczka kakaowa to sprawdzony pomysł na niezobowiązujący podarunek – smakuje i dzieciom, i dorosłym. Doskonała na deser, a także jako dodatek do słodkich potraw.
Czekolada gorzka z kiwi bez dodatku cukru. Zawiera substancje słodzące. Produkt bezglutenowy.
Wysoka zawartość: potas, mangan, witamina C. Źródło: magnez, miedź, żelazo.
BezGLUTENowy baton energetyczny z ziarnami kakao i kokosem pomaga w przywróceniu naturalnej równowagi organizmu, dodaje nie tylko energii, ale również jest źródłem naturalnych witamin, minerałów i błonnika
Baton z zawartością banana, kokosu i daktyli sprawi, że dzień pełen działań fizycznych będzie bardziej przyjemny dla tych, którzy preferują smak słońca i egzotyki.
Baton ze słonym karmelem i czekoladą. Obniżona zawartość cukru. Nie zawiera oleju palmowego. Bez glutenu. Wysoka zawartość błonnika- 21%
Baton z wanilią i czekoladą. Obniżona zawartość cukru. Nie zawiera oleju palmowego. Bez glutenu. Wysoka zawartość błonnika- 24%
Pozwól się oczarować naszej wyjątkowej, ekologicznej tabliczce kakaowej, w której spotykają się wyrafinowany smak herbaty Matcha i świeżość naturalnego olejku cytrynowego.