Brak produktów
Herbata gryczana Jingwei to wyjątkowy napar, który przenosi w świat...
Herbata gryczana Jinzhu to wyjątkowy napar, który przenosi w świat...
Żelki „Fred The Snake” to idealna przekąska dla dzieci! Stworzone z myślą o najmłodszych, aby mogli cieszyć się zdrową i smaczną przekąską w szkole, na wycieczkach czy podczas zabawy. Żelki Fred The Snake to nie tylko pyszny smak, ale również naturalny skład, który pokochają zarówno dzieci, jak i rodzice.
Czekolada gorzka 56% kakao z cynamonem. Ekologiczna, bezglutenowa, wegańska, fairtrade.
Czekolada gorzka 73% kakao z miętą. Ekologiczna, wegańska, bezglutenowa, fairtrade.
Czekolada gorzka bez dodatku cukru 72% kakao z pomarańczą, bezglutenowa. Słodzona stewią i erytrytolem.
Ekologiczne paluszki orkiszowe z mąki pełnoziarnistej to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie naturalny smak, wartości odżywcze oraz troskę o środowisko.
BezGLUTENowy baton energetyczny z ziarnami kakao pomaga w przywróceniu naturalnej równowagi organizmu, dodaje nie tylko energii, ale również jest źródłem naturalnych witamin, minerałów i błonnika
Rozkoszuj się wyjątkowym smakiem ekologicznej tabliczki kakaowej z niebieską spiruliną (fikocyjaniną) i solą morską.
Wyrób kakaowy z olejem migdałowym i mąką gryczaną.
Żucie gumy z ksylitolem zwiększa odporność na próchnicę. Wykazano, że guma do żucia, bez cukru, słodzona 100 % ksylitolem redukuje płytkę nazębną. Żujemy gumę (maksymalnie 2-3 minuty)w celu pobudzenia wydzielania śliny i przetransportowania Streptococcus mutans z powierzchni zębów do śliny.
Żelki owocowe jabłkowo - malinowe Bob Snail Fruit Snacks.
Jabłkowo-borówkowe przekąski Bob Snail.Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Jabłkowo-malinowe przekąski Bob Snail.Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Przekąski z mango Bob Snail.Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Bezglutenowa galaretka jabłko gruszka cytryna Bob Snail to 100% owoców - 100% naturalnej energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwnikowi konserwantów.
Poczuj idealny moment absolutnej błogości z tymi pralinami.
Płynny produkt pasteryzowany do przygotowania lodów.
Czekolada mleczna 42% kakao. Kakao pochodzące w 100% z Kongo. Nie zawiera glutenu.
Jest to połączenie idealne, które zawsze poprawi humor! Jedzenie czekolady sprzyja wytwarzaniu endorfin, dlatego poprawa humoru jest udowodniona naukowo!
Wyśmienita tabliczka czekolady, która łączy w sobie dobroć mlecznej czekolady z aromatem i smakiem kawy. Połączenie kawy i czekolady to pyszna dawka energii na każdą porę dnia.
Pyszna przekąska dla każdego, idealnie nadają się do chrupania przy kawie, herbacie lub szklance mleka
Łagodny i soczysty smak, który sprawia radość każdemu dziecku.
Ekologiczne ciastka kakaowe z kawałkami czekolady. Wegański skład. Bez oleju palmowego.
Ciastka owsiane z czekoladą i orzechami laskowymi BIO.
Ekologiczne owocowe wężyki stanowią wyśmienitą przekąskę dla dzieci w szkole, w domu i na spacerze!
Źródło błonnika pokarmowego. Źródło magnezu, fosforu i potasu. Nie zawiera MLEKA.
Paluszki orkiszowe pełnoziarniste naturalne.
Ekologiczne pianki o smaku waniliowym stanowią wyśmienitą przekąskę dla dzieci w szkole, w domu i na spacerze!
Czekolada na napoju ryżowym i suszoną truskawką. Masa kakaowa minimum 50 %. Odpowiedni dla wegan.
Pełnoziarniste Herbatniki Alce Nero produkowane są przy użyciu pełnoziarnistej mąki pszennej z dodatkiem oliwy z oliwek. Nie zawierają sztucznych aromatów oraz konserwantów. Bogate w błonnik herbatniki są wyśmienitą i zdrową przekąską.
Ekologiczna miechunka w surowej czekoladzie.
Ekologiczne migdały w czekoladzie VEGEMILK.
Ekologiczne orzechy brazylijskie w surowej czekoladzie.
Owocowe galaretki ekologiczne stanowią doskonałą przekąskę, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.UWAGA produkt nieodpowiedni do spożycia dla dzieci poniżej 3 lat!
Ekologiczne pchełki stanowią wyśmienitą przekąskę dla dzieci w szkole, w domu i na spacerze!
Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Bez żelatyny. Produkt nieodpowiedni do spożycia dla dzieci poniżej 3 lat. Odpowiedni dla wegan.
Zawiera naturalnie występujące cukry. Bez żelatyny. Produkt nieodpowiedni do spożycia dla dzieci poniżej 3 lat. Odpowiedni dla wegan.
Źródło naturalnego błonnika pokarmowego, bez cukru rafinowanego. Naturalnie słodzony agawą i daktylami. Nie zawiera tłuszczu pochodzenia zwierzęcego.
Ekologiczne suszone banany oblane czekoladą z nieprażonych ziaren kakaowca, słodzone cukrem kokosowym.
Ekologiczne ciasta piernikowe bez glutenu.
Migdałowa słodycz wzbogacona została kremową konsystencją białej polewy.
Ciastka, które umilą czas każdemu miłośnikowi słodkości.
Ekologiczna wegańska tabliczka kakaowa z olejem migdałowym i ciasteczkami kakaowymi.
Ekologiczne herbatniki z certyfikatem DEMETER.
Zawiera substancję słodzącą. KETO Cookies to pyszne ciastka na bazie wiórków kokosowych i napoju kokosowego w proszku, z cynamonem i słodzikiem. Znajdziesz tu jedynie ekologicznie certyfikowane składniki, które wysuszyliśmy w temperaturze RAW (42˚C), byś mógł zjeść w pełni wartościową i zdrową przekąskę.
Zawiera substancję słodzącą. KETO Cookies to pyszne ciastka na bazie wiórków kokosowych i napoju kokosowego w proszku, z kakao i słodzikiem. Znajdziesz tu jedynie ekologicznie certyfikowane składniki, które wysuszyliśmy w temperaturze RAW (42˚C), byś mógł zjeść w pełni wartościową i zdrową przekąskę.
Jabłkowo-borówkowe przekąski Bob Snail.Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.W opakowaniu znajdują się 3 przekąski.
Jabłkowo-wiśniowe przekąski Bob Snail.Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.W opakowaniu znajdują się 3 przekąski.
Bio Baton owocowy "Zanzbiar" wyłącznie z naturalnych składników jakości ekologicznej.
Bio Baton bakaliowy z suszonym jabłkiem "Urwis" wykonany wyłącznie z naturalnych składników jakości ekologicznej,
Wyraź uczucie z aromatycznymi truskawkami w delikatnej, gorzkiej czekoladzie w kształcie serca.
FRUPP Day to liofilizowane przekąski oparte na płatkach owsianych i owocach – w formie pysznych i wygodnych kostek, gotowych do schrupania. Idealnie sprawdzą się na (drugie) śniadanie, w pracy, szkole lub zawsze, gdy dopadnie Cię głód. Dzięki zastosowaniu procesu liofilizacji w przekąskach zachowane zostały składniki odżywcze i walory smakowe.
FRUPP Day to liofilizowane przekąski oparte na płatkach owsianych i owocach – w formie pysznych i wygodnych kostek, gotowych do schrupania. Idealnie sprawdzą się na (drugie) śniadanie, w pracy, szkole lub zawsze, gdy dopadnie Cię głód. Dzięki zastosowaniu procesu liofilizacji w przekąskach zachowane zostały składniki odżywcze i walory smakowe.
Paluszki orkiszowe pełnoziarniste o smaku pizzy.
Belgijskie czekoladki Serca - bezglutenowe, Fair Trade.
Zawiera substancję słodzącą. Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (370 g/100 g)Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
Zawiera substancję słodzącą. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.Wyborna czekolada w kroplach nadaje się zarówno do codziennego łasuchowania, jak również jako dodatek do przepisów na ciasta, desery.
Nie zdziwcie się, jeśli sam kształt tych smakołyków przeniesie Was do minionych czasów. Nostalgia w każdym kęsie... smacznego!Opakowanie zawiera 4 mniejsze opakowania po 5 herbatników.
Ekologiczna przekąska na bazie daktyli.
Doskonały smak gorzkiej czekolady PURE&good wzbogacony został kawałkami pomarańczy. Czekolada ta nie zawiera dodatku cukrów oraz oleju palmowego. Zawiera substancje słodzące. Zawiera naturalnie występujące cukry. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.