Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies

Bambusowe słomki do picia - grube - ZUZii 5 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


17,00 zł

Słomki wykonano z bambusa. Są wielorazowe, całkowicie biodegradowalne. Opakowanie zawiera 5 słomek i czyścik. Idealnie nadają się do picia shaków i smoothie.

Więcej szczegółów

Lekkie, naturalne słomki do picia są wykonane z bambusa pochodzącego ze zrównoważonych upraw. Idealnie wpisują się w Trend Zero Waste.

- wykonane z wysokiej jakości naturalnego bambusa
- całkowicie biodegradowalne
- bez BPA
- do zimnych i ciepłych napojów

Długość słomki to ok. 20 cm, szerokość słomki ok 10 mm. Czyścik wykonany z bio nylonu i stali nierdzewnej

Bambusowe słomki do picia można myć ręcznie lub w zmywarce ( mycie ręczne przedłuża żywotność słomek ). Kiedy się zużyją, wyrzuć je na kompost.

Podobne produkty zyskują coraz większą popularność w Anglii, Niemczech, Szwajcarii, Norwegi, Dani, Szwecji, Holandii, Belgi i wielu innych krajach.

Produkt jest wytwarzany w Chinach, w kraju którym roślina ma idealne warunki do optymalnego wzrostu. Dzięki temu proces wprowadzenia na nasz rynek, jest znacznie przyjaźniejszy dla środowiska.

Wycinanie drzew bambusowych powoduje zdecydowanie mniejszą emisję dwutlenku węgla, niż wycinanie drzew dla celów przemysłowych w Polsce.
Jesteśmy pewni że Zuzii pasuje na nasz rynek, który staje się coraz bardziej świadomy ekologicznych zagrożeń dzisiejszych czasów.

Przez wielu ludzi bambus, został uznany za materiał przyszłości. Zgadzamy się z tym w 100%.

Ta niesamowita roślina na całym świecie stosowana jest do wytwarzania najróżniejszych produktów, tj. odzież czy też produkty gospodarstwa domowego.
Wykorzystywanie artykułów wykonanych z bambusu, jest idealnym sposobem na ulepszenie naszego ekosystemu.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu produkt, świetnej jakości, którego produkcja nie wywiera negatywnego wpływu na nasza przyszłość.

Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie. Rośnie on trzy razy szybciej, niż najszybciej rosnące drzewo. Niektóre odmiany mogą dziennie urosnąć do 1–2 metrów lub 18 metrów w ciągu 90 dni.

Jak wygląda babus? Bambus to trawa, roślina należące do rodziny wiechlinowatych (Poaceae). Stąd jego wygląd – postać trzciny, źdźbła, ze zdrewniałą łodygą.

W naturze spotkać je można na wszystkich kontynentach, poza Europą i Australią.

Rośnie na terenach nizinnych, ale też w górach, na wysokościach od 3000 do 4000 m n.p.m., np. w Himalajach i w Andach. Jego naturalny obszar występowania na północy, sięga do północnych regionów Japonii i Chin, natomiast na południu do Chile.

Napisz opinię

17 innych produktów w tej samej kategorii: