Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies

Bambusowe słomki do picia - grube - ZUZii 5 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,85 zł.


17,00 zł

Słomki wykonano z bambusa. Są wielorazowe, całkowicie biodegradowalne. Opakowanie zawiera 5 słomek i czyścik. Idealnie nadają się do picia shaków i smoothie.

Więcej szczegółów

Ten produkt jest niedostępny

Lekkie, naturalne słomki do picia są wykonane z bambusa pochodzącego ze zrównoważonych upraw. Idealnie wpisują się w Trend Zero Waste.

- wykonane z wysokiej jakości naturalnego bambusa
- całkowicie biodegradowalne
- bez BPA
- do zimnych i ciepłych napojów

Długość słomki to ok. 20 cm, szerokość słomki ok 10 mm. Czyścik wykonany z bio nylonu i stali nierdzewnej

Bambusowe słomki do picia można myć ręcznie lub w zmywarce ( mycie ręczne przedłuża żywotność słomek ). Kiedy się zużyją, wyrzuć je na kompost.

Produkty całkowicie ekologiczne, hipoalergiczne - nie uczulają, są miękkie, przyjazne dla skóry. Produkty nie są w żaden sposób przetwarzane chemicznie.

Podobne produkty zyskują coraz większą popularność w Anglii, Niemczech, Szwajcarii, Norwegii, Danii, Szwecji, Holandii, Belgii i wielu innych krajach.

Produkt jest wytwarzany w Chinach, w kraju w którym roślina ma idealne warunki do optymalnego wzrostu. Dzięki temu proces wprowadzenia produktów z bambusa na nasz rynek jest znacznie przyjaźniejszy dla środowiska.

Wycinanie drzew bambusowych powoduje zdecydowanie mniejszą emisję dwutlenku węgla, niż wycinanie drzew dla celów przemysłowych w Polsce.
Jesteśmy pewni że Zuzii pasuje na nasz rynek, który staje się coraz bardziej świadomy ekologicznych zagrożeń dzisiejszych czasów.

Przez wielu ludzi bambus został uznany za materiał przyszłości. Zgadzamy się z tym w 100%.

Ta niesamowita roślina na całym świecie stosowana jest do wytwarzania najróżniejszych produktów, tj. odzieży czy też produktów gospodarstwa domowego.
Wykorzystywanie artykułów wykonanych z bambusa jest idealnym sposobem na ulepszenie naszego ekosystemu.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu produkt świetnej jakości, którego produkcja nie wywiera negatywnego wpływu na naszą przyszłość.

Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie. Rośnie on trzy razy szybciej niż najszybciej rosnące drzewo. Przyrost niektórych odmian to 1–2 metry dziennie.

Jak wygląda babus? Bambus to trawa, roślina należące do rodziny wiechlinowatych (Poaceae). Stąd jego wygląd – postać trzciny, źdźbła, ze zdrewniałą łodygą.

W naturze spotkać je można na wszystkich kontynentach, poza Europą i Australią.

Rośnie na terenach nizinnych, ale też w górach, na wysokościach od 3000 do 4000 m n.p.m., np. w Himalajach i w Andach. Jego naturalny obszar występowania sięga od północnych regionów Japonii i Chin po Chile.

Napisz opinię

17 innych produktów w tej samej kategorii: