Brak produktów
Katalog
Czarny czosnek powstaje ze świeżego czosnku na skutek fermentacji.
Ten pyszny i typowy włoski sos, jeden z naszych bestsellerów, jest...
Ostatnio przeglądane
Ajurwedyjska herbata z tulsi,...
Ajurwedyjska herbatka z przypraw...
Mieszanka w proszku na bazie mąki z ŁUBINU słodkiego. Opakowanie odpowiada 6 jajom. Wysoka zawartość białka i błonnika pokarmowego.
Miód pszczeli, nektarowy wrzosowy powstaje z nektaru kwiatów wrzosu, rosnącego na dziewiczych terenach, daleko od zanieczyszczeń cywilizacyjnych.
Odkryj subtelny smak i chrupkość pędów bambusa – prawdziwy rarytas w Twojej kuchni.
Zagęszczony moszcz winogronowy używa się głównie do marynat, szczególnie z octem w sosach słodko-kwaśnych i z octem balsamicznym w sałatkach, w cukiernictwie jako słodzik do napojów, jogurtów, ciasteczek i jako syrop do domowych naleśników.
Ciasto kataifi (kadayif) to cienkie, nitkowate ciasto, które jest popularne w kuchniach Bliskiego Wschodu.
Pikantny, wybuchowy i pełen treściwości: temperament tej mieszanki espresso Demeter wywodzi się z jej dziedzictwa. „Kaapi” tak rolnicy z południowych Indii nazywają kawę, którą uprawiają dla nas na wyżynach Kerali (1000 metrów nad poziomem morza).
Bazę smalczyku stanowią naturalne, ekologiczne tłuszcze roślinne.
MIGDAŁY w kakao 100 % to doskonała propozycja o niskiej zawartości węglowodanów. To nasz ulubiony deser idealny do kuloodpornej kawy. Spróbuj!Świetnie sprawdzają się jako ratunkową przekąska w aucie albo na dnie torebki lub plecaka.
Odpowiedni do przygotowywania różnego rodzaju potraw zimnych i gorących w temperaturze nieprzekraczającej 190°C.Wysoka zawartość jednonienasyconych kwasów tłuszczowych. Wysoka zawartość witaminy E i K.
Mieszanka najlepszych sypanych czarnych herbat Ceylon i Assam pełna intensywnego smaku na dobry początek dnia zapakowana w gustowną puszkę.
Ekologiczna sypana herbata czarna o smaku bergamotki zapakowana w elegancką puszkę.
Krem do smarowania z kakao i kawą. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do pieczywa, ciastek, naleśników czy też deserów.
Idealny do przyprawiania ryżu, wypieków, dań orientalnych i innych dań.
Matcha Royal Brand to najwyższej jakości sproszkowana zielona herbata z Japonii.Naturalna matcha to sproszkowana zielona herbata prosto z Japonii. Przeznaczona jest do picia, ale sprawdzi się również jako doskonały dodatek do wypieków i wyrobu deserów. Popularna w napojach, mochi, słodyczach, deserach i wypiekach.
Opakowanie 250 g wystarczy na przygotowanie około 10 - 12 sztuk placków. Czas przygotowania to około 20 minut.
Ekologiczne płatki migdałowe to doskonały produkt do spożywania pod każdą postacią. Polecamy jako samodzielną przekąskę w szkole lub w pracy, a także jako dodatek do wypieków, deserów, musli, do porannej owsianki oraz likierów i nalewek owocowych.
Idealne jako szybka przekąska w ciągu dnia – do pracy, szkoły, na wycieczkę czy po treningu.
Kalendarz adwentowy z czekoladkami wegańskimi. Źródło błonnika pokarmowego.
Sok z kiszonego buraka powstaje w wyniku naturalnego procesu kiszenia. Produkt pasteryzowany. Wytrącanie się osadu jest naturalnym procesem i nie stanowi wady. Przed spożyciem wstrząsnąć.
Nasza kapusta czerwona "modra" ma intensywny różowawy kolor. Nie zawiera powszechnie dodawanego octu.
Wytrawny, korzenny charakter z nutą octu i melasy podkreśla marynaty i sosy.
Vanilla Earl Grey - Ekologiczna herbata czarna o smaku bergamotki ze skórką z cytryny, wanilią i płatkami róży.
Yerba mate z herbatą sencha, miętą, skórką limonki i cytryny. Smak orzeźwiający z nutą cytrusowej świeżości. Suplement diety.
Pyszna przekąska dla każdego, idealnie nadają się do chrupania przy kawie, herbacie lub szklance mleka.
Mieszanka mąk ze świeżego pełnego przemiału ziarna: samopszy, płaskurki i ORKISZU ekologicznego. Typ 2000 - mąka pełnoziarnista.
Pozwól, aby słodkie i pikantne nuty dyni i cynamonu w naszej tabliczce z zimowej edycji przeniosły Cię do zimowej krainy czarów, pełnej smaku i rozkoszy. Poczuj magię zimy w każdym kęsie!
Chardonnay łączy w sobie pobudzającą świeżość i zachęcające nuty owocowe cytryny i jabłka z żywą kwasowością owocową.
Ochota na zerowy alkohol – teraz także w wersji musującej! Z VINSENZA Rosé Frizzante można wznosić toast przy wielu okazjach.
Prawdziwa bezalkoholowa alternatywa dla naszego popularnego wina musującego Engel Riesling Sekt.
Pyszna przekąska dla każdego, idealnie nadają się do chrupania przy kawie, herbacie lub szklance mleka.
Doskonała samodzielna przekąska. Polecamy również jako dodatek do deserów, płatków śniadaniowych, ciast, lodów oraz jako składnik sosów i potraw mięsnych.
Manuka UMF™ 5+ to jeden z najbardziej cenionych naturalnych produktów o wyjątkowych właściwościach.
EKSKLUZYWNA Oliwa z oliwek extra virgin CZARNA TRUFLA to kulinarny klejnot, który łączy wykwintność oliwy z oliwek z wyjątkową wyrafinowaną czarną truflą.
EKSKLUZYWNA Oliwa z oliwek extra virgin BIAŁA TRUFLA to kulinarny klejnot, który łączy wykwintność oliwy z oliwek z wyjątkową wyrafinowaną białą truflą.
Nasza mieszanka jabłek i jałowca to propozycja dla smakoszy.
Ten wysokiej jakości ekologiczny napój rabarbarowo-świerkowy to propozycja dla koneserów smaku.
WPC 80 Koncentrat białka serwatkowego BIO w proszku PURE. Suplement diety 345 g
Bez czarny to szeroko rozprzestrzeniona w Europie oraz w Polsce roślina. Jest popularną rośliną stosowaną w celach leczniczych od wieków.
Herbata Japan Sencha to tradycyjna japońska zielona herbata.
Trzeba sięgnąć po drugi łyk, żeby zorientować się, że mamy do czynienia z bezalkoholową wersją Weissburgundera.
Szukasz chrupiącego i wszechstronnego składnika do swoich azjatyckich potraw? W takim razie te organiczne plastry bambusa od Bioasia są właśnie dla Ciebie!
Kawa zbożowa to świetne zastępstwo tradycyjnej kawy prawdziwej. Pozbawiona kofeiny i bardzo smaczna jest produktem, który możesz spożywać każdego dnia na śniadanie.
Pachnie i smakuje intensywnie jak kwiat mazurskiej gryki.
Moya Matcha Kulinarna pochodzi z trzeciego, ostatniego, zbioru liści z herbacianych krzewów, które dojrzewają pod specjalnymi osłonami chroniącymi je od słońca.
Naturalna herbatka będąca wyśmienitym połączeniem ekologicznej mięty z cytrusami i i jabłkiem. Dzięki zastosowaniu procesu liofilizacji składniki zachowały swój intensywny kolor, zapach oraz cenne wartości odżywcze.
Kawa o delikatnym i zrównoważonym aromacie, dzięki starannemu procesowi prażenia i przetwarzania.
Odkryj wyrafinowane połączenie, które urzeka od pierwszego kęsa.
Ta ekologiczna, musująca lemoniada została ręcznie wykonana na wyspie Öun (słowo „jabłko” w lokalnym dialekcie Ösel) z wyłącznie najpyszniejszych i pozyskiwanych w zrównoważony sposób jabłek.
Sporządzono z 80 g owoców na 100 g produktu.
Daktynella OrganicHouse to niskokaloryczny krem na bazie świeżych ekologicznych daktyli medjool, kokosa i ananasa - prawdziwa czysta etykieta.
Chipsy warzywne Trafi to idealne połączenie intensywnego smaku, niesamowitej chrupkości i ekologicznego składu.
Aquafaba rozpuszczalna idealna do zastapienia jaj i mleka w wypiekach, musach lub lodach oraz panierce, sosach.
Pyszna konfitura z czarnej jagody, słodzona erytrytolem, doskonała jako dodatek do naleśników, gofrów, deserów czy pieczywa.
Produkowana z dwóch odmian: Arbequino i Picual. Arbequino produkuje się z pięcioletniego gaju oliwnego. Picual produkowany jest z gaju oliwnego liczącego od 10 do 40 lat.
Do produkcji żuru wykorzystano jedynie naturalne składniki umiejętnie połączone z zakwasem chlebowym.
Mate Green Energy Boost to oryginalna yerba Mate Green z ogromną ilością owoców.
Brazylijska Yerba Mate Green jest szlachetną odmianą ostrokrzewu paragwajskiego.
Sporządzono z 250 g owoców na 100 g produktu.
Wyjątkowo pyszne i mocno chrupiące crunchy, które czyni każde śniadanie wyjątkowym.
Ten pyszny i typowy włoski sos, jeden z naszych bestsellerów, jest stosowany do dań takich jak ryż i risotto, makarony, tapas, jajka, warzywa grillowane lub gotowane na parze lub po prostu na kawałku chleba lub bruschetcie.