Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Nowy Torba, worek do pieczenia - kompostowalny - IF YOU CARE 6 szt. Zobacz większe

Torba, worek do pieczenia - kompostowalny - IF YOU CARE 6 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 35 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 35 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,75 zł.


35,50 zł

5,92 zł za szt.

Wyjątkowe i innowacyjne, papierowe torby do pieczenia If You Care to zupełnie nowy sposób na pieczenie doskonałych warzyw i mięs. Z niebielonego, całkowicie bezchlorowego, odpornego na tłuszcz papieru.

Więcej szczegółów

To doskonała alternatywa dla plastikowych worków do pieczenia (które trafiają na wysypisko śmieci). Nasze worki do pieczenia zatrzymują soki, tworząc pyszne, delikatne, wilgotne mięso, które łatwo odchodzi od kości.

Worki są średniej wielkości - idealne do pieczenia kurczaka, ryb, średnich pieczeni, warzyw i innych.
Wymiary: 36,5 x 27 x 9,2 cm.

WSKAZÓWKI I PORADY

Dolny szew torby jest zaprojektowany tak, aby wypuszczać parę z worka do pieczenia podczas gotowania, więc najlepiej nie napełniać worka zbyt dużą ilością płynu. Aby uzyskać najlepsze wyniki, umieść żywność na środku torby i unikaj przepełnienia. Po ugotowaniu możesz zrobić pyszny sos z pozostałego na dnie torebki płynu. Z łatwością przygotuj „posiłek w jednym garnku” poprzez pieczenie warzyw, takich jak cebula, ziemniaki lub marchewka z mięsem.

OSTRZEŻENIE

Przed gotowaniem nie podnoś worka do pieczenia wypełnionego składnikami, ponieważ worek może się rozerwać. Po ugotowaniu należy zachować szczególną ostrożność podczas otwierania torby, ponieważ para będzie bardzo gorąca.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: