Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies

Filtry do kawy - kompostowalne - IF YOU CARE 100 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 18 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 18 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


18,50 zł

0,19 zł za szt.

Filtry do kawy If You Care są wykonane w 100% z kompostowalnego papieru z certyfikatem FSC© MIX. Są niezwykle cienkie, ale bardzo odporne na rozdarcia.

Więcej szczegółów

Do ich produkcji użyto papieru z certyfikatem FSC, który jest w 100% kompostowalny. If You Care daje gwarancję, że w filtrach nie ma żadnych składników pochodzących z ropy naftowej czy plastiku, a podczas wytwarzania nie stosowano chloru ani wybielaczy. Produkcja bez wybielania i chloru pozwala znacznie ograniczyć zużycie wody.

Filtry If You Care pozwalają na czystą przyjemność z picia kawy, bez wyrzutów sumienia wobec środowiska i zdrowia. Nie nadają kawie żadnego smaku.

  • Przyjazne dla środowiska.
  • Wykonane z papieru mieszanego FSC© MIX - pochodzą z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.
  • W 100% z papieru, bez plastiku i ropy naftowej.
  • Niebielone, kompostowalne.
  • Wegańskie.
  • Opakowanie nadające się do recyklingu.
  • Wyprodukowane w Niemczech.

Wskazówki dotyczące użycia

Włóż filtr do ekspresu do kawy i postępuj zgodnie z instrukcją producenta urządzenia. Używaj tylko drobno zmielonej kawy. 

Ponieważ filtry są kompostowalne, po użyciu można je po prostu wyrzucić do odpadów organicznych lub na kompost w ogrodzie. Nawiasem mówiąc, tam kawa jest również szczególnie dobra, ponieważ wspomaga gnicie i poprawia stan gleby.

Poczekaj, aż filtry do kawy i kawa ostygną i wyschną, zanim trafią na kompost. Zapobiegnie to możliwemu rozwojowi pleśni.

Składniki: 100% papier FSC (masa włóknista)

Jedno opakowanie zawiera 100 papierowych filtrów do kawy.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: