Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies

Kompostowalne wielorazowe ścierki gąbczaste - IF YOU CARE 5szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 27 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,35 zł.


27,50 zł

5,50 zł za szt.

Wielorazowe ścierki gąbczaste, wykonane w 100% z naturalnych włókien, całkowicie biodegradowalne i kompostowalne. Zastąpią jednorazowe ręczniki papierowe w każdej kuchni!

Więcej szczegółów

Wielorazowe ścierki gąbczaste do używania w kuchni, łazience i w całym domu. Skutecznie wyczyszczą blaty, wchłoną rozlane płyny.

Kompostowalne, wielorazowe ściereczki gąbczaste to sposób na ograniczenie zużycia ręczników papierowych!

Są całkowicie naturalne, nie zawierają żadnych składników ropopochodnych.

Dzięki porowatości ścierki gąbczaste mają bardzo wysoką chłonność (absorbuje 20 razy więcej wody, niż waży).

Włókno wykonano w opatentowanym procesie trójwymiarowego mieszania celulozy, niebielonej bawełny (nie GMO) i mirabiltu, naturalnej soli mineralnej, która zostaje wypłukana podczas produkcji.

Sposób użycia:
Użyj ścierki do wytarcia rozlanego płynu lub przetarcia zabrudzonej powierzchni. Wyżmij ją, aby usunąć wodę i zwiększyć chłonność. Po użyciu wypłucz, wyżmij i pozostaw do wyschnięcia.

Co jakiś czas upierz w pralce lub zmywarce. Nie susz w suszarce.

Pielęgnacja:

Ścierki gąbczaste są bardzo trwałe, można je prać do 300 razy w temperaturze do 90°C, w pralce lub z naczyniami w zmywarce.

Są odporne na rozdarcia i ścieranie.

Skład: 70% celulozy, 30% bawełny.

Opakowanie: Wykonane z biopolimeru ze skrobi kukurydzianej, przeznaczone do kompostowania w kompostowniach przemysłowych.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: