Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Loofa (Loofah) Rozmiar I - 100% naturalna myjka zero waste Zobacz większe

Loofa (Loofah) Rozmiar I - 100% naturalna myjka zero waste

Nie ma punktów za ten produkt.


9,90 zł

Rozmiar I – długość: 8 - 15 cm

Loofa to 100% naturalna myjka, która idealnie nadaje się do codziennego użytku. Można ją stosować pod prysznicem lub na sucho dla intensywniejszego peelingu. Eliminuje martwy naskórek, regeneruje i uelastycznia skórę.

Więcej szczegółów

Loofa wspomaga krążenie krwi, a tym samym pomaga zwalczać efekt ciężkich nóg. To także świetny sprzymierzeniec w walce z cellulitem.

Loofa (Trukwa egipska)to odmiana dyni, której miazga po wysuszeniu staje się lekko szorstka Ta myjka ma zdolność wchłaniania wody dwudziestokrotnie więcej niż jej waga.

Sposób użycia:

- pielęgnacja skóry: polecana do codziennego stosowania podczas mycia. Zwilż myjkę, a następnie potrzyj ją mydłem. Im bardziej mokra loofa, tym bardziej będzie miękka. Masuj okrężnymi ruchami, a następnie spłucz. Aby zapobiec pojawianiu się cellulitu, używaj codziennie loofa. Po użyciu wypłucz loofę dokładnie, aby usunąć wszelkie pozostałości mydła, wyciśnij po każdym użyciu i pozostaw do wyschnięcia.

 - gospodarstwo domowe: suchą loofę pokrój w poprzek na małe gąbki (plastry). Ta naturalna gąbka jest idealna do mycia naczyń, ale także do czyszczenia płyt kuchennych bez zarysowań! Można jej używać na wszystkich powierzchniach, nawet drewnianych, loofa nie jest ścierna.  Wskazówka: aby zapewnić lepszą konserwację i dłuższą żywotność, można co jakiś czas prać swoją loofę w pralce.

Produkt zero waste, 100% naturalny i biodegradowalny. Niebielony, poszczególne egzemplarze mogą się różnić kształtem i wybarwieniem i rozmiarem.

Kraj pochodzenia: Egipt

Napisz opinię