Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Detergent na bazie mydła Aleppo pachnący Jaśminem - Najel 2 l Zobacz większe

Detergent na bazie mydła Aleppo pachnący Jaśminem - Najel 2 l

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 66 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 66 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,30 zł.


66,00 zł

3,30 zł za 100 ml

Mydło Aleppo to naturalne mydło i pojawiło się przed mydłem marsylskim. Stosowane od starożytności do pielęgnacji ciała i prania ubrań i bielizny. Łączy korzystne działanie olejku z oliwek i olejku laurowego i jest najlepszym naturalnym detergentem, jaki można znaleźć. Produkt o zapachu Jaśminu.

Więcej szczegółów

Najel oferuje skuteczny detergent do wszystkich temperatur, łącząc tradycję i nowoczesność.
Ten detergent na bazie mydła Aleppo został przetestowany przez niezależne laboratorium i okazał się idealny do wszystkich rodzajów prania, białych i kolorowych. To da pełną satysfakcję. Daje doskonałe rezultaty w przypadku uporczywych plam, nawet w niskiej temperaturze. Wypróbuj, a pokochasz go!

Sposób użycia:

Zalecany do wszystkich rodzajów prania. Eco detergent może być stosowany do prania w pralkach automatycznych lub do prania ręcznego w temperaturze od 30 do 90 stopni. Zalecane dawki znajdują się w tabeli na opakowaniu.

Woda miękka:

Pranie lekko zabrudzone – 1 nakrętka płynu
Pranie średnio zabrudzone – 1,5 nakrętki płynu
Pranie mocno zabrudzone – 2 nakrętki płynu

Woda średniej twardości:

Pranie lekko zabrudzone – 1,5 nakrętki płynu
Pranie średnio zabrudzone – 2 nakrętki płynu
Pranie mocno zabrudzone – 3 nakrętki płynu

Woda twarda:

Pranie lekko zabrudzone – 2 nakrętki płynu
Pranie średnio zabrudzone – 3 nakrętki płynu
Pranie mocno zabrudzone – 4 nakrętki płynu

1 nakrętka to ok. 35 ml detergentu. Opakowanie przeciętnie wystarcza na 28 prań w pralce o załadunku 4-5 kg. Aby wyeliminować trudne plamy, najpierw przetrzyj plamę samym detergentem i pozostaw na dziesięć minut, a następnie umieścić w pralce w zwykłym programie.

Skład: 5-15%: savon (mydło), <5%: środek powierzchniowo czynny (anionowy środek powierzchniowo czynny), środek powierzchniowo czynny (niejonowy środek powierzchniowo czynny), środek zapachowy*, sorbinian potasu.
*olejki eteryczne

Zawiera także: linalool, hexyl cinnamal, hydroxyisohexyl 3-cyclo hexene carboxaldehyde.
Ostrzeżenia:
Działa drażniąco na skórę. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. Jeśli potrzebna jest porada lekarska, należy mieć pod ręką pojemnik z produktem lub etykietę. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Zawiera: laurylosiarczan sodu, alkohol kokosowy C12-C18. Zawiera także hexyl cinnamal, hexyl salicylate - może powodować reakcje alergiczne.

Opakowanie: 2 litry
Wyprodukowano we Francji

Uwaga. Produkt dostępny również w ofercie na wagę, do własnego opakowania w sklepie stacjonarnym Warszawa, ul. Nowolipki 15.

Więcej informacji tutaj.

 

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: