Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Ekologiczny Lawendowy płyn do prania Color - Sodasan 1,5 l Zobacz większe

Ekologiczny Lawendowy płyn do prania Color - Sodasan 1,5 l

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 44 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 44 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,20 zł.


44,00 zł

Płyn do prania wszystkich rodzajów tkanin kolorowych we wszystkich temperaturach z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Skuteczne pierze w temperaturach od 30 ° C do 95 ° C. Kolory pozostają jasne nawet po kilkukrotnym praniu. Olejki eteryczne z upraw ekologicznych nadają praniu pachnącą lawendową świeżość. Bardzo dobrze tolerowany przez skórę co potwierdzono dermatologicznie.

Więcej szczegółów

Uwaga: Ostatnie sztuki

Detergent zapewniający głęboką czystość i jasne kolory. Innowacyjna formuła z organicznym mydłem roślinnym sprawia że nadaje się do prania w temperaturach od 30 ° C do 95 ° C. Szczególnie uporczywe plamy można usunąć za pomocą żelu sodowego lub mydła żółciowego.

W przypadku bardzo mocno zabrudzonych rzeczy zalecamy dodanie wybielacza sodowego i odplamiacza.

Dozowanie na jeden wsad 4-5 kg ​​prania przy średniej twardości wody:
Lekko zabrudzone pranie: 55 ml
Pranie normalnie zabrudzone: 75 ml
bardzo zabrudzone pranie: 110 ml
Przy minimalnym wsadzie 2,5 kg zalecamy - 25 ml, przy maksymalnym wsadzie 6-7 kg + 30 ml, a do mycia rąk 40 ml w 10 l wody.

Wydajność dla wsadu 4 - 5 kg prania:
Lekko zabrudzone pranie: 27 wsadów / 122 kg prania
Pranie normalnie zabrudzone: 20 wsadów / 90 kg prania
bardzo zabrudzone pranie: 14 wsadów / 61 kg prania

Uwagi dotyczące prania przyjaznego dla środowiska: Unikaj niedopełnienia pralki. Dozowanie w zależności od stopnia zanieczyszczenia i zakresu twardości wody. Używaj najniższej zalecanej temperatury prania. Zmniejsz ilość odpadów opakowaniowych i kupuj duże pojemniki. W przypadku wody średniej lub twardej zalecamy dodanie zmiękczacza sodowego. W ten sposób można zmniejszyć ilość używanego detergentu, a detergent może rozwinąć swój pełny potencjał. W przypadku silnego zabrudzenia zalecane jest użycie odplamiacza lub środka do usuwania plam.

Skład: >30% woda, 5–15% mydło roślinne* (tenzydy anionowe), tenzydy niejonowe (tenzydy cukrowe), <5% cytryniany, soda, alkohol* (etanol), tenzydy anionowe (siarczany alkoholi tłuszczowych), perfumy*, linalol, limonene. Zawiera cytral. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
*składniki pochodzenia organicznego.

100% składników pochodzenia naturalnego. 8% składników pochodzi z upraw ekologicznych. Łatwo i całkowicie biodegradowalny. Nie zawiera syntetycznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych. Bez petrochemikaliów i bez inżynierii genetycznej. Bez enzymów i bez mikroplastików. Bez rozjaśniaczy optycznych. Wegański. Butelka wykonana z PE wykonana w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu. Podlega recyklingowi.  Produkcja neutralna pod względem emisji CO 2 i bez odpadów. 100% energii odnawialnej.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: