Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Eco detergent na bazie mydła Aleppo - Najel 5 l Zobacz większe

Eco detergent na bazie mydła Aleppo - Najel 5 l

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 109 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 109 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,45 zł.


109,00 zł

Mydło Aleppo to naturalne mydło i pojawiło się przed mydłem marsylskim. Stosowane od starożytności do pielęgnacji ciała i prania ubrań i bielizny. Łączy korzystne działanie olejku z oliwek i olejku laurowego i jest najlepszym naturalnym detergentem, jaki można znaleźć. Produkt bezzapachowy.

Więcej szczegółów

Ten produkt jest niedostępny

Najel oferuje skuteczny detergent do wszystkich temperatur, łącząc tradycję i nowoczesność.
Ten detergent na bazie mydła Aleppo został przetestowany przez niezależne laboratorium i okazał się idealny do wszystkich rodzajów prania, białych i kolorowych. To da pełną satysfakcję. Daje doskonałe rezultaty w przypadku uporczywych plam, nawet w niskiej temperaturze. Wypróbuj, a pokochasz go!

Sposób użycia:

Zalecany do wszystkich rodzajów prania. Eco detergent może być stosowany do prania w pralkach automatycznych lub do prania ręcznego w temperaturze od 30 do 90 stopni. Zalecane dawki znajdują się w tabeli na opakowaniu.

Woda miękka:

Pranie lekko zabrudzone – 35 ml płynu
Pranie średnio zabrudzone – 50 ml płynu
Pranie mocno zabrudzone – 70 ml płynu

Woda średniej twardości:

Pranie lekko zabrudzone – 50 ml płynu
Pranie średnio zabrudzone – 70 ml płynu
Pranie mocno zabrudzone – 105 ml płynu

Woda twarda:

Pranie lekko zabrudzone – 70 ml płynu
Pranie średnio zabrudzone – 105 ml płynu
Pranie mocno zabrudzone – 140 ml płynu

 Opakowanie przeciętnie wystarcza na 28 prań w pralce o załadunku 4-5 kg. Aby wyeliminować trudne plamy, najpierw przetrzyj plamę samym detergentem i pozostaw na dziesięć minut, a następnie umieścić w pralce w zwykłym programie.

Przydatna wskazówka: Użyj ekonomicznego, ekologicznego produktu zamiast środka do zmiękczania tkanin. Dodaj małą szklankę białego octu do urządzenia. Zmiękcza pranie i jest bezwonny. Biały ocet pomaga również zapobiegać gromadzeniu się kamienia w pralce. Jeśli jednak chcesz aby twoje ubrania i bielizna miały piękny zapach dodaj do octu kilka kropel ulubionego olejku eterycznego.

Skład: 5-15%: savon (mydło), <5%: środek powierzchniowo czynny (anionowy środek powierzchniowo czynny), środek powierzchniowo czynny (niejonowy środek powierzchniowo czynny), sorbinian potasu.
Zawiera: wodę, cytrynian sodu, alkohol, glicerynę, wodorotlenek potasu, denaturat.

98% naturalnego pochodzenia całości. Ecodetergent certyfikowany przez Ecocert Greenlife zgodnie ze standardem Ecocert dostępnym na stronie http://detergents.ecocert.com

Ostrzeżenia:
Działa drażniąco na skórę. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. Jeśli potrzebna jest porada lekarska, należy mieć pod ręką pojemnik z produktem lub etykietę. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Zawiera: laurylosiarczan sodu, alkohol kokosowy C12-C18.

Opakowanie: 5 litrów
Wyprodukowano we Francji

Uwaga. Produkt dostępny również w ofercie na wagę, do własnego opakowania w sklepie stacjonarnym Warszawa, ul. Nowolipki 15.

Więcej informacji tutaj.


Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: