Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Kapsułki do prania Sensitive - Mayeri 32 szt. Zobacz większe

Kapsułki do prania Sensitive - Mayeri 32 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 54 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 54 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,70 zł.


54,50 zł

Kapsułki do prania Mayeri Sensitive. Odpowiednie do prania kolorowych i białych ubrań we wszystkich rodzajach pralek. Nie zawierają barwników ani substancji zapachowych. Odpowiednie dla alergików, astmatyków, osób z wrażliwą skórą i dzieci.

Więcej szczegółów

Uwaga: Ostatnie sztuki

W przypadku silnie zabrudzonej bielizny lub bardzo twardej wody użyj 2 kapsułek. Skutecznie usuwają zabrudzenia zarówno w letniej, jak i gorącej wodzie.

Uwaga: Nastaw pralkę na dłuższy cykl prania i większą temperaturę, aby osłonka rozpuściła się w całości. W razie uczulenia na kurz domowy zawsze pierz pościel w temperaturze 60°C. Zwiększ temperaturę prania do 60°C w przypadku chorób zakaźnych. Zakres temperatury prania: 30 -95.

Używanie tego produktu, opatrzonego oznakowaniem ekologicznym UE, zgodnie z instrukcjami dozowania wpłynie na zmniejszenie zanieczyszczenia wody, produkcji odpadów i zużycia energii. Zawartość i opakowanie należy traktować jako odpady zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi gospodarowania odpadami. Kapsułka nie może być uszkodzona.

NIEBEZPIECZEŃSTWO. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Przechowywać w chłodnym miejscu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

Okres trwałości 3 lata od daty produkcji. Data produkcji i numer partii na opakowaniu.

Skład:>30% mydło, 15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne, 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% fosfoniany, enzymy

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: