Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Ekologiczny płyn do prania wełny i delikatnych tkanin - Sodasan 750 ml Zobacz większe

Ekologiczny płyn do prania wełny i delikatnych tkanin - Sodasan 750 ml

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 44 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 44 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,20 zł.


44,90 zł

5,99 zł za 100 ml

Płyn do prania delikatnych tkanin, nie zawiera mydła ani alkaicznych środków piorących, zapewnia doskonałą pielęgnację takim tekstyliom jak wełna, jedwab, alpaka, moher, tkaniny funkcjonalne, puch. Przed praniem zwróć uwagę na instrukcję dotyczącą pielęgnacji  twoich tkanin.

Więcej szczegółów

Ten produkt jest niedostępny

Doskonale się nadaje do prania zarówno ręcznego jak i automatycznego. Całkowicie pozbawiony mydła i innych substancji zasadowych co pozwala jeszcze lepszej chronić i pielęgnuje najdelikatniejsze tkaniny.

Certyfikaty:
Produkt jest certyfikowany zgodnie z wytycznymi detergentów ECOCERT, a także zgodnie z wytycznymi Ecogarantie i Vegan Society.

Dozowanie:
Pranie ręczne - 20 ml na 10 l wody

Pranie automatyczne - 35 ml (1 nakrętka) na pranie, w przypadku mocnego zabrudzenia dawkę można zwiększyć do 45 ml (dotyczy wszystkich zakresów twardości wody)

Skład (INCI): aqua, sodium lauryl sulfate, lauryl glucoside, decyl glucoside, sodium chloride, alcohol* denat., lecithine*, potassium citrate, parfum, limonene, geraniol
*z kontrolowanych upraw organicznych

Zawiera Limonen. Może powodować reakcje alergiczne.

Instrukcja bezpieczeństwa: Chronić przed dziećmi,. W przypadku połknięcia:
- w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem.

W przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku kontaktu ze skórą umyć dużą ilością wody z mydłem.

Informacje o środowisku:
Wszystkie składniki są oparte na warzywach i szybko i całkowicie ulegają biodegradacji (OECD). Surfaktanty cukrowe są produkowane z cukru, skrobi i oleju kokosowego. Wraz z siarczanami alkoholi tłuszczowych, po mydle, są to detergentowe surowce, które wykazują najlepsze właściwości biodegradowalne. Zapewniają również bardzo dobre wyniki czyszczenia w twardej wodzie.

Opakowanie: butelka 750 ml z nasadką:
Butelka ze 100% PET z recyklingu, etykieta z PE
Wyprodukowano w Niemczech

  

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: