Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Ekologiczny środek do zmiękczania wody - Sonett 500 g Zobacz większe

Ekologiczny środek do zmiękczania wody - Sonett 500 g

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 28 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 28 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.


28,00 zł

5,60 zł za 100 g

Gwarantuje optymalną skuteczność działania środka piorącego. Zawiera wyłącznie zeolity, cytryniany i sodę. Nie zawiera fosforanów. Nie zawiera wypełniaczy, syntetycznych dodatków kompleksujących i polikarboksylatów. Ulega całkowitej biodegradacji.

Więcej szczegółów

Dodawanie zmiękczacza osobno – w zależności od stopnia twardości wody na danym obszarze – gwarantuje najbardziej ekonomiczne wykorzystanie detergentu. Tak jak w przypadku samych detergentów, Sonett używa do produkcji Środka do zmiękczania wody wyłącznie składników absolutnie niezbędnych i dopuszczalnych i całkowicie odżegnuje się od wykorzystywania wypełniaczy, fosforanów i innych petrochemicznych substancji zmiękczających, takich jak fosfoniany, NTA (nitrylooctany) i EDTA (kwas etylenodiaminotetraoctowy).

Środek do zmiękczania wody Sonett wiąże rozpuszczony w wodzie wapń, aby umożliwić optymalną skuteczność środka piorącego. Nie zawiera syntetycznych dodatków kompleksujących, jak NTA i EDTA.

Produkt posiada certyfikaty ekologiczne EcoGarantie i EcoControl.
Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.
Produkty marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

bez barwników
bez syntetycznych środków konserwujących
bez syntetycznych środków zapachowych
bez składników petrochemicznych
bez składników pochodzenia zwierzęcego

Sposób użycia:
Dodawanie środka zmiękczającego osobno, po uprzednim określeniu ilości potrzebnej dla uzyskania wody miękkiej – w zależności od stopnia twardości wody na danym obszarze ma następujące zalety:

  1. zwiększenie skuteczności działania środka piorącego,
  2. zwiększenie ekonomiczności używania środka piorącego,
  3. zmniejszenie ingerencji w środowisko (ponieważ do prania dodajmy tylko taką ilość środka, która jest potrzebna dla uzyskania miękkości na naszym terenie).

Dozowanie (do prania w pralce na 4,5 kg tkanin):

Skład: zeolite A>30%, węglan sodu 15–30%, cytrynian 5–15%. 

Skład produktu podany zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004 r. w sprawie detergentów: Zeolite, sodium carbonate, sodium citrate

Opakowanie: 500g
Wyprodukowano w Niemczech

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: