Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Ekologiczny wybielacz - Sonett 450 g Zobacz większe

Ekologiczny wybielacz - Sonett 450 g

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 25 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,25 zł.


25,00 zł

5,56 zł za 100 g

Czysty wybielacz tlenowy. W procesie wybielania ulega całkowitej degradacji na aktywny tlen, wodę i sodę. Nie zawiera wybielaczy optycznych, syntetycznych aktywatorów wybielających i szkodliwego dla roślin nadboranu.

Więcej szczegółów

Ten produkt jest niedostępny

Wybielanie każdorazowo powoduje zużycie tkaniny. Dzięki temu, że proszki i płyny do prania Sonett nie mają w składzie wybielacza, można zapobiegać nadmiernemu zużyciu tkanin poprzez dodawanie wybielacza osobno – tylko wówczas, gdy jest to konieczne dla usunięcia plam lub wybielenia białych tkanin. Wybielanie tlenem przy użyciu nadwęglanu sodu jest najbardziej przyjaznym dla środowiska sposobem na wybielanie, poza wywieszaniem prania na słońcu.

Produkt przeznaczony jest do wybielania tkanin białych. Do usuwania plam i przebarwień z tkanin białych i tkanin o trwałych kolorach. Do rozjaśniania tkanin pożółkłych i poszarzałych. Przy praniu w pralce skuteczny od 50 °C.

Produkt posiada certyfikaty ekologiczne EcoGarantie i EcoControl. Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society. Produkty marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

bez barwników
bez syntetycznych środków konserwujących
bez syntetycznych środków zapachowych
bez składników petrochemicznych
bez składników pochodzenia zwierzęcego

Sposób użycia:
W pralce (na 4,5 kg prania) od 50°C: Odpowiedni do tkanin białych i kolorowych o trwałych barwach z bawełny, lnu, konopi  i  mieszanych. Nie nadaje się do wełny, jedwabiu, sztucznego jedwabiu i mikrofibry. Usuwa wszystkie dające się utlenić plamy, takie jak plamy po owocach, czerwonym winie, herbacie, kawie, trawie, krwi itp. Regularne użycie zapobiega szarzeniu tkanin. Ożywia tkaniny pożółkłe i poszarzałe.

Dozowanie w pralce: 60 ml/60 g Wybielacza do przegródki na proszek w szufladce pralki – w cyklu prania głównego.

Namaczanie tkanin mocno zabrudzonych/tkanin przeznaczonych do prania w temperaturze do 40°C: 30 ml/30 g wybielacza Sonett na około 3 l ciepłej wody: włożyć pranie, dociążyć np. talerzem, aby prane tkaniny pozostawały cały czas w roztworze wybielającym. Pozostawić na noc. Następnie wyprać w pralce w zwykłej ilości proszku lub płynu Sonett.

W zmywarce: do usuwania uporczywych plam po herbacie/kawie:
1 łyżeczka (około 15 ml/15 g) do przegródki  razem  ze środkiem do zmywania.

Skład: Nadwęglan sodu > 30%, (soda) węglan sodu 15–30%.

Skład produktu podany zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004 r. w sprawie detergentów: Sodium percarbonate, sodium carbonate

Opakowanie 450g
Wyprodukowano w Niemczech

Uwaga. Produkt dostępny również w ofercie na wagę, do własnego opakowania w sklepie stacjonarnym Warszawa, ul. Nowolipki 15.

Za 450g tego produktu do własnego opakowania zapłacisz tylko 12,56 zł oszczędzając ponad 32%.

Więcej informacji tutaj.

 

Oceń 
2016-10-06

świetny

Używam w miarę potrzeb - dodaję do pralki do białego prania, by zachowało biel; namaczam przez noc w wodzie w rozpuszczonym wybielaczem przy zszarzałych tkaninach; przy trudnych plamach nakładam pastę stworzoną z wybielacza i niewielkiej ilości wody bezpośrednio na plamę.

Naprawdę skuteczny, porównywalne działanie do dość znanych i popularnych wybielaczy z różowym logo ;)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: