Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies
Ekologiczne mydło do plam Galasowe - Sonett kostka 100 g Zobacz większe

Ekologiczne mydło do plam Galasowe - Sonett kostka 100 g

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


12,00 zł

12,00 zł za 100 g

Do usuwania i wywabiania plam, zarówno do plam powierzchniowych, jak i przebarwień. Skutecznie usuwa plamy z owoców, atramentu, tuszu z długopisów, tłuszczu, krwi, itp. Wyłącznie do tkanin białych i o trwałych kolorach (przed użyciem sprawdź trwałość koloru w niewidocznym miejscu tkaniny). W 100% biodegradowalne.

Więcej szczegółów

Wypróbowana, wysoce skuteczna, niedroga substancja do usuwania zanieczyszczeń i przebarwień, nadzwyczajnie ekonomiczna w użyciu.

Wysoce skuteczne mydło do usuwania plam powierzchniowych oraz przebarwień wywołanych przez tłuszcz, owoce, krew, atrament, tusz długopisowy, trawę, itp.

Odpowiednie do wszystkich tkanin białych i o trwałych kolorach, wytworzonych z naturalnych włókien oraz mieszanych.

Przed użyciem do tkanin kolorowych zaleca się wypróbowanie trwałości barwnika w niewidocznym miejscu tkaniny.

Produkt posiada certyfikaty ekologiczne EcoGarantie i EcoControl.
Produkty marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

bez barwników
bez syntetycznych środków konserwujących
bez syntetycznych środków zapachowych
bez składników petrochemicznych

Sposób użycia:
Aby usunąć plamę, należy najpierw zwilżyć kostkę Mydła galasowego i mokrą kostką mydła potrzeć suchą tkaninę. Pozostawić na 10-15 minut do zadziałania, po czym wyprać dokładnie lub umieścić praną tkaninę w pralce i wyprać. W razie potrzeby należy powtórzyć całą procedurę.

Skład: Mydło z oleju palmowego z certyfikowanych upraw ekologicznych >30%, mydło z oleju kokosowego z certyfikowanych upraw ekologicznych 15–30%, proszek z żółci wołowej 1–5%, chlorofil, sól kuchenna <1%, tiosiarczan sodu <1%.

Skład produktu podany zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004 r. w sprawie detergentów:Sodium soap*, aqua, fel tauri siccum, sodium copper chlorophyllin, sodium chloride, sodium thiosulphate
* składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych

Opakowanie: kostka 100 g
Wyprodukowano w Niemczech

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: